fot. materiały prasowe

Lebrand Wiosna-Lato 2023

Kolekcja wiosenna Lebrand to kwintesencja minimalizmu w kobiecej odsłonie. Znajdują się w niej ulubione przez klientki bestsellery, ale i zaskakujące nowości. W tym sezonie marka na nowo interpretuje, czym jest Lebrand i podkreśla to co ją wyróżnia – wykorzystywanie kontrastów, wplatanie męskich akcentów do kobiecego wzornictwa, łączenie siły z delikatnością, a klasyki z aktualnymi trendami.

Podstawą kolekcji pozostają uniwersalne, dopasowane garnitury, ponadczasowe sukienki, kultowa bandana oraz jeansy inspirowane stylem vintage. Do tej ulubionej klasyki marka dodała zaskakujące akcenty.

Czysta paleta jest przełamana dodatkiem żywej fuksji, nowoczesne cięcia są zmiękczone przez wygodny dotyk wełny i kaszmiru, koszule nabierają obszerności, a płaszcze militarnych detali. Charakterystyczne dla kolekcji są wyjątkowe tkaniny i ciekawe zastosowanie tekstur.

Bogactwo natury sprawiło, że zaczęliśmy myśleć o wszystkich niezwykłych kształtach i fakturach, które staraliśmy się przełożyć na wzory i kroje nowej kolekcji. Dzięki temu nasze charakterystyczne podejście do mieszania przeciwieństw nabrało nowego smaku. Znajdziecie je w czarno-białych abstrakcyjnych nadrukach, reptiliańskich teksturach i kokonowych kształtach.

Paulina Pyszkiewicz, założycielka Lebrand

Wiosenną kolekcję Lenbrand można interpretować na wiele sposobów w zgodzie z indywidualnym stylem. To z jednej strony piękna fantazja o modzie jednak z naciskiem na użyteczność i wygodę oraz materiały, które będą prezentować się idealnie przez wiele sezonów.