fot. materiały prasowe

ARKET otworzy swój butik w Polsce!

W roku 2024 popularna skandynawska marka modowa i lifestylowa, ARKET, planuje zainaugurować swoją obecność w Polsce poprzez otwarcie swojego pierwszego flagowego sklepu w Warszawie. Siedziba marki znajduje się w malowniczym Sztokholmie, a jej filozofia koncentruje się na inspiracji do podejmowania dobrych wyborów i kreowaniu piękniejszego życia codziennego.

ARKET, znana z nowoczesnego podejścia do mody i stylu życia, oferuje kolekcje gotowych do noszenia ubrań i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Nie tylko to, ale marka poszerza swoją ofertę o elementy wyposażenia wnętrz, umożliwiając klientom włączenie estetycznych rozwiązań do swojego domu.

Zgodnie z zapewnieniem dyrektora zarządzającego ARKET, Pernilli Wohlfahrt, firma nie może się doczekać, aby podzielić się swoją modą i stylem z polskimi klientami. Otwarcie flagowego sklepu w Polsce to dla marki ważny krok, który umożliwi bezpośredni kontakt z lokalną społecznością.

Filozofia projektowania ARKET korzysta z korzeni w nordyckim ruchu modernistycznym XX wieku. Ten ruch skupiał się na łączeniu sztuki, rzemiosła i funkcjonalnej formy w celu stworzenia dostępnych cenowo i funkcjonalnych przedmiotów. Wszystkie produkty ARKET zostały starannie zaprojektowane tak, aby nie tylko były estetyczne, ale również praktyczne, umożliwiając użytkownikom czerpanie radości z ich używania przez długi czas.

Otwarcie sklepu ARKET w Polsce to nie tylko szansa na zakupy wysokiej jakości ubrań i akcesoriów, ale również okazja do doświadczenia unikalnego podejścia do mody i stylu życia, które marka reprezentuje. Dla miłośników nordyckiego designu i elegancji ARKET staje się teraz jeszcze bardziej dostępna, przynosząc swój wyjątkowy kunszt do serca Polski.