fot. Mario Sorrenti (materiały prasowe GAP)

Zac Posen nowym dyrektorem kreatywnym GAP

Wybuchowa mieszanka talentu i renomy – Zac Posen, wybitny projektant z pasją do tworzenia arcydzieł, dołącza do ekipy GAP Inc. jako nowy wiceprezes wykonawczy oraz dyrektor kreatywny. Jego imponujące portfolio, które przyciągało uwagę takich ikon jak Sarah Jessica Parker, Michelle Gwyneth Paltrow, Naomi Campbell czy Rihanna, teraz będzie wnosić świeże spojrzenie i inspirację do znanej na całym świecie marki.

Cieszę się, że mogę powitać Zaca Posena, jednego z najbardziej znanych amerykańskich projektantów, na początku ekscytującego nowego rozdziału dla Gap Inc. Jego wiedza techniczna i wyrazistość stylu ewoluowały amerykańską modę, dzięki czemu świetnie pasuje on do firmy, w której nieustannie pobudzamy kreatywność i próbujemy nadać naszym historycznym markom nowy kierunek.

Richard Dickson, Chief Executive Officer GAP

Po blisko 25 latach budowania swojej kariery, Zac Posen dołącza do GAP, w którym dostrzega idealną przestrzeń do dalszego wyrażania swojej kreatywności. Jego zmysł dla detali oraz miłość do podkreślania piękna kobiecej sylwetki sprawiają, że staje się on doskonałym „kuratorem kultury” i kreatywnym partnerem dla Richarda Dicksona, prezesa i dyrektora generalnego Gap Inc.

GAP od lat promuje wyjątkowe wyczucie amerykańskiego stylu, łącząc w sobie indywidualność, kreatywność i ducha wspólnoty. Teraz, z Zacem Posenem na pokładzie, marka kontynuuje swoją misję, przywracając optymizm i nowe spojrzenie na amerykańską modę.

„Gap Inc. i jego marki od dziesięcioleci kształtują amerykańską modę i popkulturę. Chętnie dołączam do Gap Inc., szczególnie teraz, gdy marka stawia na podkreślenie spójności swojego portfolio, które zakorzenione jest nie tylko w świetnym produkcie i niezwykłych doświadczeniach, ale i w ogromnych pokładach kreatywności.

Zac Posen, Dyrektor Kreatywny w GAP

Zespół GAP Inc. witając Zaca Posena, nie tylko otwiera nowy rozdział w historii marki, ale również kontynuuje tradycję promowania indywidualności, inkluzywności i wyznawania możliwości. Jesteśmy pewni, że ta współpraca przyniesie jeszcze więcej wspaniałych momentów i inspirujących kreacji dla wszystkich miłośników mody na całym świecie.