fot. materiały prasowe

Pako Lorente Wiosna-Lato 2024: Elegancja i pewność siebie w kolekcji ślubnej

W najnowszej kolekcji ślubnej Pako Lorente na sezon Wiosna-Lato 2024, mężczyźni znajdą bogactwo elementów garderoby, które zapewnią im niezaprzeczalną elegancję i wyrafinowanie w dniu ślubu. Od klasycznych garniturów po wyraziste smokingi, oferta marki skupia się na dostarczeniu kompletnych, perfekcyjnych stylizacji na ten wyjątkowy dzień.

Garnitury stanowią kluczowy element garderoby Panów Młodych w dniu ślubu, a kolekcja Pako Lorente oferuje szeroki wybór fasonów i tkanin, dostosowanych do różnorodnych preferencji i tematów ceremonii. Od klasycznych jednorzędowych w stonowanych kolorach, po odważniejsze propozycje w zieleni, brązie i szarościach, aż po subtelne beże i modny błękit. Nowością są dwurzędowe garnitury z szerokimi klapami, które można zestawiać z kamizelkami, tworząc kompleksowe i harmonijne zestawy.

Smokingi zawsze cieszyły się popularnością na uroczystych ceremoniach ślubnych, a kolekcja Pako Lorente nie zawodzi. Oprócz klasycznych wariantów w czerni i granacie, proponuje także wyraziste modele w odcieniach bordo. Marynarki smokingowe z charakterystycznymi szalowymi lub szpiczastymi kołnierzami stanowią elegancką opcję dla najbardziej wymagających. Nowością są marynarki wykonane z wysokiej jakości żakardowych tkanin, zestawione z klasycznymi spodniami, zapewniającymi wygodę w tym wyjątkowym dniu.

Kolekcja obejmuje także szeroki wybór koszul ślubnych wykonanych z wysokiej jakości bawełny, w klasycznych białych lub pastelowych odcieniach. Koszule z różnorodnymi kołnierzykami i mankietami doskonale komponują się z garniturami i smokingami, tworząc harmonijne i stylowe zestawy.

„Pewni Ciebie” – to nie tylko slogan kampanii, ale i filozofia marki Pako Lorente, która wierzy, że oferowana odzież dodaje pewności siebie mężczyznom w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy stawiają czoła wyzwaniom czy celebrują sukcesy, Pako Lorente zawsze zapewnia nie tylko doskonały wygląd, ale także pewność siebie, która przekracza granice ubioru.

Pako Lorente to polska marka, która od lat słynie z bogatej oferty odzieży i dodatków dla mężczyzn. Dzięki swojemu globalnemu podejściu, oferta marki trafia do klientów poszukujących nie tylko stylu, ale także najwyższej jakości, nie tylko w Polsce, ale także na Litwie i Łotwie.