fot. materiały prasowe

Carven Jesień-Zima 2024/2025: Przeformułowanie elegancji

W płynnym złączeniu tradycji z innowacją Carven przedstawia swoją najnowszą kolekcję, oznaczającą istotny etap w ewolucji marki. Zaprojektowana przez Louis Tortter kolekcja na sezon jesień-zima 2024/2025, uosabia esencję Carven – gdzie codzienna odzież jest podnoszona do niezwykłych wysokości poprzez nieoczekiwane zwroty kontekstu, tkaniny i zaskakujące proporcje.

Kontynuując podróż w kierunku redefiniowania podstawowej garderoby, kolekcja płynnie zaciera granice między odzieżą dzienną, a wieczorową. Klasyczne kształty są odkrywane na nowo z nowoczesnym szczytem, przyjmując poczucie wyrafinowanej zmysłowości, zachowując przy tym wygodę i swobodę odzieży sportowej.

Odeszły czasy nostalgii Zamiast tego, nacisk kładzie się na ponadczasową elegancję z nowoczesnym brzemieniem. Poprzez skrupulatną dbałość o szczegóły i mistrzowskie wykorzystanie neutralnych tonów i subtelnych akcentów, każdy element garderoby emanuje cichą i wyrafinowaną elegancją , która uderza w zmysły.

Z tą kolekcją Carven zaprasza cię na podróż, gdzie tradycja spotyka się z innowacją, a codzienna elegancja jest redefiniowana z nutą nieoczekiwanego wdzięku.