fot. materiały prasowe

Karen Arcanjo Wiosna-Lato 2024: Rewolucja w stylu i formie

Karen Arcanjo, znana ze swojego wyrafinowanego podejścia do mody, tym razem przekracza granice wcześniej wytyczonych ram kolekcji na sezon wiosna/lato 2024. Jej najnowsze dzieła to prawdziwe arcydzieła sztuki, misternie wydziergane na szydełku i wykonane na drutach, podkreślające sylwetkę i ekspresyjnie eksponujące proporcje kobiecego ciała. Detale tych kreacji są tak wysmakowane, że trudno oderwać od nich wzrok.

W kolekcji łączą się zmysłowość oraz romantyczna zaduma z bardziej obszerną sylwetką. Przerysowane marynarki, mocne linie oversize’owych garniturów oraz obszerne skórzane płaszcze stanowią propozycję na nadchodzący sezon. Nie brakuje także wariacji na temat skóry – od motocyklowych spodni i kamizelek zawiązywanych po bokach rzemieniami, po klasyczne kurtki z delikatnej i miękkiej skóry.

Arcanjo w wyrafinowany i nowoczesny sposób układa materiały na kobiecych ciałach, dając właścicielkom poczucie pewności siebie. Satynowe sukienki o geometrycznych cięciach, z pięknie wyeksponowanymi plecami, nadają kolekcji zwiewności.

Wszystko to zatopione w monochromatycznych barwach, gdzie kremowa biel przeplata się z ciepłą nutą czerwieni, beżu i odcieniami niebieskiego, kończąc na klasycznej czerni. Jest to paleta barw, która podkreśla zarówno delikatność, jak i moc kolekcji Karen Arcanjo na sezon wiosna/lato 2024.

Jej dzieła są nie tylko ubraniami, ale również manifestem sztuki i stylu, który w sposób wyjątkowy celebruje kobiecą formę i elegancję. Arcanjo, poprzez swoją najnowszą kolekcję, stawia nowe trendy, inspirując kobiety do wyrażania siebie poprzez modę w sposób odważny i ekstrawagancki.