fot. materiały prasowe

Fear of God Wiosna-Lato 2025: Amerykański luksus w najwyższym stylu

Jerry Lorenzo, kreatywny geniusz który stoi za marką Fear of God, ponownie przesuwa granice luksusowej mody z kolekcją Wiosna-Lato 2025. To kolejny krok w rozwoju wizji współczesnego amerykańskiego luksusu, który Lorenzo konsekwentnie buduje. Nowa linia to propozycja głęboko zakorzeniona w klasycznym amerykańskim krawiectwie i sportowej elegancji, redefiniując granice między codziennym luksusem a formalnym szykiem.

Jednym z najważniejszych elementów kolekcji są materiały, które Lorenzo starannie wybrał. Włoskie rzemiosło, bogate tekstury i kontrasty między różnymi tkaninami, takimi jak zamsz, jedwabny tweed, skóra z tłoczeniem w krokodyla, melton wool i ciężki twill, tworzą wizualną głębię i luksusowy dotyk. Każdy element kolekcji jest dowodem na to, że moda może być jednocześnie wyrafinowana i przyjemna w noszeniu.

Kolekcja zatytułowana „Eternal 2025” jest głęboko zakorzeniona w kulturalnych niuansach, spójności i perfekcyjnej elegancji. Jerry Lorenzo prezentuje modę, która jest uwolniona od czasu, przekraczając sezonowe trendy. Jest to manifestacja stylu, który może przetrwać lata, zachowując swoją świeżość i aktualność.

Pod czujnym okiem fotograficznego duetu Maria + Louise Thornfeldt oraz stylisty Carlosa Nazario, kolekcja została uchwycona w sposób, który oddaje jej esencję. Modele Greta Hofer, Julien Saunier, Jessie Aina, Rolf Scrader, Adamu Bulus i Clement Chabernaud wprowadzają do życia wizję Lorenzo, łącząc różnorodność z uniwersalnym pięknem.

Jerry Lorenzo z każdym sezonem udowadnia, że luksus nie musi być przerysowany ani niedostępny. To hołd dla amerykańskiej klasyki i nowoczesnej elegancji, który pokazuje, że prawdziwy styl to coś więcej niż moda – to sposób na życie. W świecie, gdzie trendy szybko przemijają, Lorenzo tworzy coś naprawdę wiecznego.