fot. materiały prasowe

iRobot Roomba j9+: Rewolucja w domowym porządku

SponsorowaneiRobot

W dzisiejszym szybkim tempie życia, utrzymanie czystości w domu może być wyzwaniem. Każdy z nas marzy o przestrzeni, która jest zawsze czysta i przyjemna, bez potrzeby ciągłego sprzątania. Tutaj na scenę wkracza iRobot Roomba j9+, oferując rozwiązanie, które odmieni Twoje podejście do sprzątania.

Roomba j9+ to nie tylko kolejny odkurzacz automatyczny. To najinteligentniejszy i najpotężniejszy robot sprzątający od iRobot. Dzięki 100% mocniejszemu ssaniu, idealnie radzi sobie z zanieczyszczeniami każdego rodzaju, od drobnego pyłu po głęboko osadzone sierści zwierząt. Wyposażony w technologię Dirt Detective, Roomba j9+ automatycznie skupia się na najbrudniejszych pomieszczeniach, zapewniając optymalne rezultaty przy minimalnym wysiłku ze strony użytkownika.

Co sprawia, że Roomba j9+ wyróżnia się na tle konkurencji? Jego zdolność do rozpoznawania i omijania przeszkód to prawdziwa rewolucja. Dzięki PrecisionVision Navigation, robot ten identyfikuje ponad 80 typowych przedmiotów domowych, takich jak kable, buty czy miski dla zwierząt, co pozwala mu na efektywne i bezpieczne sprzątanie. W połączeniu z technologią Carpet Boost, która automatycznie dostosowuje moc ssania na dywanach, Roomba j9+ zapewnia głębokie i dokładne sprzątanie każdej powierzchni.

Roomba j9+ to także elegancja i funkcjonalność w jednym. Jego stylowe wykończenie z metalu szczotkowanego, intuicyjny przycisk oraz dyskretna stacja dokująca sprawiają, że idealnie wpasowuje się w każde wnętrze. Stacja dokująca nie tylko ładuje robota, ale także zawiera ukryty schowek na dodatkowe worki Clean Base, co zwiększa wygodę użytkowania.

Roomba j9+ uczy się Twojego domu i z czasem staje się coraz bardziej efektywny. Dzięki zaawansowanemu systemowi operacyjnemu iRobot, robot ten dostosowuje się do Twoich preferencji i harmonogramu, sugerując dodatkowe sprzątanie w okresach wzmożonego pylenia czy linienia zwierząt. Funkcje takie jak „Clean While I’m Away” czy „Do Not Disturb” pozwalają na sprzątanie bez zakłócania domowej rutyny.

Dla tych, którzy oczekują absolutnej perfekcji, iRobot oferuje funkcję Imprint Link Technology. Roomba j9+ współpracuje z mopem Braava jet m6, tworząc zgrany zespół do kompleksowego sprzątania. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji iRobot Home, aby Roomba odkurzyła wybraną przestrzeń, a Braava jet m6 natychmiast po tym przejął pałeczkę i zajął się mopowaniem.

iRobot Roomba j9+ to prawdziwa rewolucja w domowym sprzątaniu. Dzięki zaawansowanym technologiom, dużej mocy i eleganckiemu designowi, robot ten nie tylko ułatwi codzienne obowiązki, ale także wprowadzi nowy standard czystości w Twoim domu. Niezależnie od tego, czy masz zwierzęta, czy duże przestrzenie do sprzątania, Roomba j9+ sprosta każdemu wyzwaniu, pozostawiając Twój dom nieskazitelnie czystym.