Łukasz Jemioł x Walentynki 2020

„Love me Tender” to nowy motyw przewodni kapsułowej kolekcji Łukasza Jemioła na Walentynki.  Hasła znalazły się na serii bluz i koszulek z linii basic. Ponadto walentynkową kolekcję uzupełniają znane już hasła „First Sex Second Love” oraz „First Love Second Sex”.

Nowy slogan „Love Me Tender”, który wzbogaca tegoroczną kolekcję walentynkową to nie tylko slogan, ale również ilustracyjna adaptacja filmowego kadru w wykonaniu Zuzy Miśko. Znana scena pocałunku pochodzi z kultowej produkcji „Vanilla Sky”. Hasła na modelach bluz dla niej i dla niego traktują o różnych aspektach miłości. Łukasz Jemioł przekazuje w ten sposób różne oblicza miłości oraz idee, które można dobrać adekwatnie do upodobań.

W nowej kolekcji z linii basic znalazło się 18 modeli bluz, zarówno damskich jak i męskich oraz T-shirty damskie i męskie „Love Me Tender”. 

Projektant wybrał klasyczny krój bluz w wersji z kapturem. Jako podstawowy element garderoby każdej osoby, bluzę z kapturem można dowolnie dobrać do większości stylizacji, podobnie jak biały t-shirt czy jeansy. Prosta forma bluz pozwala się skupić na przekazie, jaki niesie ze sobą dany slogan. 

Bluzy występują w dwóch kolorach, idealnych na walentynki: białym i czerwonym. Dodatkowym kolorem pojawiającym się w kapsułowej kolekcji jest szary, który zdobi bluzy ze sloganem „Love Is Everything”. 

W tym roku kolekcję walentynkową dodatkowo wzbogacają proste, uniwersalne modele damskie: marynarka Hana, T-shirt Zoey, długa koszula w kratę oraz model dla niej i dla niego – krótka koszula w kratę.

Kolekcja jest już dostępna w butikach oraz na stronie www.jemiol.com

W sesji walentynkowej, stylizowanej przez Pawła Kędzierskiego wzięli udział modele: Marzena Pokrzywińska oraz Saim Karakale. Za obiektywem stanęła Zosia Promińska, a za włosy i makeup odpowiadała Aleksandra Przyłuska.