Swarovski Lato 2020

Tego lata Swarovski podnosi temperaturę. Kolekcja na lato oraz towarzysząca jej kampania, zainspirowane atmosferą i kolorami tropików, opowiadają o wyzwolonej przez kryształ energii. Na ostatnim etapie podróży przez sezon wiosna/lato 2020 Swarovski zachęca, by odkryć ekscentryczny przepych pełnego przygód i kolorów egzotycznego lata w tropikach.

Najnowsza kolekcja to nawiązanie do atmosfery panującej latem. Obejmuje ona zarówno delikatne i uniwersalne wzory, jak i te odważne. Zainspirowana tropikami biżuteria we wszystkich kolorach tęczy przywodzi na myśl bujne lasy deszczowe, jaskrawe słońce, niebieskie morze i palmy kołysane podmuchami letniej bryzy. Modne fasony idą w parze z różnobarwną florą, fauną i tropikalnymi ptakami, potęgując olśniewający efekt w sam raz na najgorętsze dni lata. W masywnych ozdobach, super długich kolczykach i wielobarwnych naszyjnikach intensywne odcienie zieleni i różu rywalizują z bogatą barwą złota i chłodnym tonem srebra. Gwiazdą kolekcji jest egzotyczna papuga – olśniewający symbol tego sezonu, który bez trudu przyciągnie uwagę całego otoczenia.

Tropical

Odważne, neo-tropikalne ozdoby nawiązują do pełnego barw i tętniącego energią lata. Kolekcja obejmuje kilka egzotycznych motywów, takich jak liście monstery, kwiaty i egzotyczne ptaki, utrzymanych zarówno w subtelnych, jak i żywych kolorach efektownie załamujących światło.

Porada dotycząca stylizacji: Aby stworzyć olśniewającą stylizację na wieczór, do bardzo długich kolczyków warto założyć pierścionek koktajlowy i bransoletkę z tej samej kolekcji.

Stunning

W tym sezonie przyroda nadal stanowi bogate źródło inspiracji. Biżuteria Stunning to połączenie motywów przypominających liście monstery, miłorzębu i oliwki – roślin o symbolicznym znaczeniu, które występują w cieplejszych strefach klimatycznych. Te wyrafinowane ozdoby wysadzane lśniącymi kryształami Swarovskiego,staną się ulubionymi dodatkami, które urozmaicą niejedną letnią stylizację.

Porada dotycząca stylizacji:Z delikatnych naszyjników można stworzyć kompozycję idealną do noszenia w ciągu dnia, która po założeniu okazałych kolczyków zmieni się w pełną przepychu wieczorową stylizację.

Swarovski Remix Collection

Wyraź swoją osobowość, styl i pasję, korzystając z najnowszych, inspirowanych tropikami elementów, które dołączają tego lata do uniwersalnej kolekcji Swarovski Remix Collection. Ta nowatorska biżuteria jest wyposażona w ukryte zapięcia magnetyczne umożliwiające jej łączenie z innymi bransoletkami z kolekcji Swarovski Remix i tworzenie niepowtarzalnych kompozycji.

Porada dotycząca stylizacji:Elementy kolekcji utrzymane w tropikalnym stylu można połączyć z wieloma innymi elementami strand z kolekcji Swarovski Remix, tworząc modną stylizację opartą na kumulacji ozdób.

Shimmering

Moda na tropiki zyskuje roziskrzoną interpretację w postaci kolekcji Shimmering. Okazałe, ekstrawaganckie ozdoby w intensywnych kolorach, które efektownie kontrastują z ciemnymi odcieniami, tworzą podobiznę egzotycznej papugi, która jednoznacznie kojarzy się z egzotycznymi wakacjami.

Porada dotycząca stylizacji: Niech klejnoty mówią same za siebie. Do naszyjnika Shimmering najlepiej założyć komplet oryginalnych i efektownych pierścionków, aby stworzyć odważną stylizację doskonale odzwierciedlającą klimat lata.

Spectrum Shine

Zainspirowane tęczą, lśniące ozdoby z kolekcji Spectrum Shine zachwycają niesamowitą paletą kolorów. To naturalne zjawisko, jakim jest tęcza – jest symbolem szczęścia i radości, a jednocześnie reprezentuje szacunek, równość i różnorodność, dzięki czemu nadaje szczególne znaczenie tej wyjątkowej kolekcji.

Porada dotycząca stylizacji: Uniwersalne pierścionki Spectrum można nosić jako komplet, aby wywrzeć efektowne wrażenie, lub pojedynczo, aby wybrana ozdoba skupiła na sobie całą uwagę.

Spectacular

Kolekcja Spectacular to wielkomiejski szyk w oryginalnej interpretacji opartej na motywie łańcucha. Zabawne wzory, intrygujące bogactwem intensywnych kolorów lata, są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i fasonach.Najbardziej nowatorskim elementem kolekcji jest okazała broszka ozdobiona roziskrzonymi kulami pokrytymi kryształami w oprawie Pointiage.

Kampania reklamowa towarzysząca kolekcji na lato podkreśla przepych charakterystyczny dla tej pory roku, prezentując opowieść o tym, jak kryształ Swarovskiego rozpala namiętność i budzi ciekawość.

Na tle tropikalnej scenerii widzimy zahipnotyzowaną blaskiem kryształu Swarovskiego, czarującą kolorową papugę. Kampania stanowi ostatnią odsłonę cyklu reklamującego markę w sezonie wiosna/lato 2020.

Olśniewające stylizacje wykreowane przez klientki można obejrzeć na platformie Swarovski #SparkDelight. Aby dowiedzieć się więcej na temat marki Swarovski, obserwuj nasz profil w serwisach Instagram i Facebook lub odwiedź naszą witrynę internetową Swarovski.com.