Kobiety w roli głównej

Kobieca siła jest wyjątkowa i wielowymiarowa. Jej źródła mogą być różne, bo każda z nas ma inną historię do opowiedzenia. Ważne, aby w tej opowieści zawsze grać główną rolę. Kreować swoje marzenia i realizować własne plany.

O dawaniu kobietom inspiracji do odkrywania swojego potencjału i siły płynącej z kobiecości jest właśnie nowa, długofalowa kampania L’Oréal Paris „KobieTY w roli głównej”. Obfitować będzie ona w piękne rozmowy, wywiady, spotkania i manifesty. Kobieca siła nabiera wiatru w żagle dzięki głośnemu wypowiedzeniu swoich potrzeb oraz wsparciu innych kobiet. Jej uosobieniem jest powołany przez markę Beauty Squad!

Marieta Żukowska, Ola Żebrowska, Magda Bereda, Karolina Gilon, Alicja Szemplińska, Anna Markowska, Olga Kleczkowska, Radzka oraz ambasadorka L’Oréal Paris Grażyna Torbicka. 

9 wyjątkowych kobiet, inspirująca mieszanka osobowości, pasji, historii i typów urody. Każda z bohaterek Beauty Squad jest inna, ale każda ma słyszalny głos, który ma siłę inicjowania zmian! Wybrzmiewa on w spocie promującym kampanię „KobieTY w roli głównej”. Bohaterki wypowiadają w nim osobiste manifesty, które dodają innym kobietom pewności siebie  i odwagi do odnajdowania własnej definicji kobiecości.

https://youtu.be/Y4AjArA9-7Y

Słowa mają moc zmian!

W historii każdej z nich możemy odnaleźć część siebie. Grażyna Torbicka – niezwykła osobowość, prawdziwa ikona kina, telewizji, dziennikarstwa. Niejednokrotnie miała okazję przekonać się, że jak sama mówi: „Dziś największą siłą jest siła kobiet”.

O tym, że nasza siła płynie ze wzajemnego wsparcia potwierdza Ola Żebrowska, której nie zobaczymy w spocie marki, ale odnajdziemy w szeregach Beauty Squad. Podczas, gdy pozostałe dziewczyny dzieliły się swoimi doświadczeniami na planie zdjęciowym, Ola pisała swój własny scenariusz historii KobieTy w roli głównej” – została po raz kolejny mamąOla kobiecą solidarność miała okazję odkrywać od najmłodszych lat – wychowała się w końcu wśród ośmiu sióstr!

Niezależenie od tego, jakie relacje nas łączą i co nas dzieli, jedno jest pewne, a wypowiedziane przez Grażynę Torbicką nabiera prawdziwej mocy: „My kobiety musimy się wspierać”.

Mimo tego, że każda z nas ma za sobą inne doświadczenia, niektóre prawdy o nas i naszych potrzebach są niezwykle uniwersalne. Dlatego manifesty bohaterek projektu „KobieTY w roli głównej” są nam tak bliskie i mają okazję stać się naszą siłą.

Bo jesteś tego warta!

Spot marki wraz z manifestami bohaterek jest sercem długoterminowej kampanii „KobieTY w roli głównej”. Przez najbliższe miesiące bohaterki Beauty Squad będą wspierać i promować kobiecą współpracę, dlatego warto śledzić ich instagramowe profile. Marka L’Oréal Paris od początku wspiera kobiety na wielu poziomach. Pomaga odkrywać własną definicję piękna. Inspiruje do odważnego podążania własnymi ścieżkami.

Pokazuje, że kobieca siła zyskuje na mocy, gdy jest solidarna. W obliczu aktualnych wyzwań, z którymi muszą się mierzyć kobiety, lokalna kampania L’Oréal Paris będzie obfitowała w wielowątkowy i wielowymiarowy kobiecy dialog, wzajemne dzielenie się własnymi historiami i doświadczeniami. A wszystko po to, by wyzwolić potencjał drzemiący w kobietach, bo są tego warte!