Jusee

Kinga Rusin ma Pat&Ryb, a Kasia Struss Alę. Do tego raczkującego w Polsce grona dołączyła właśnie Julia Wieniawa ze swoją marką kosmetyków – Jusee.

Skąd nazwa Jusee? Inspiracją było podejście Julii do mody i makijażu. Julia wie w czym jest jej dobrze, lubi podkreślać urodę, bawić trendami, zmieniać się i zaskakiwać a jednocześnie nie wchodzi w utarte schematy. Nazwa miała być słowem, które będzie tożsame z wartościami Julii i jej podejściem do piękna. Słowa, które przełoży także na wartości marki. Nieprzekombinowane, oryginalne, dźwięczne, soczyste i kojarzące się z Julią Wieniawą.

Jusee powstało z myślą o podkreślaniu wewnętrznej siły. Julia, Agnieszka i Olga wierzą, że wszystko, czego potrzebują kobiety i dziewczyny, by czuć się pięknymi, jest w nich samych. Dlatego misją marki jest odkrywanie i podkreślanie piękna, które każdy nosi w sobie.

„Stworzenie własnej marki kosmetycznej od zawsze było moim marzeniem. Po raz kolejny przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Że ciężka praca oraz determinacja pozwalają osiągnąć każdy cel. Więcej informacji już wkrótce. Zapraszam Was do świata Jusee.”

Julia Wieniawa

Jusee łączy mądrość i właściwości natury z nowinkami technologicznymi w przyjaznych dla skóry, prostych w użyciu, wegańskich kosmetykach. Naturalne oleje, woski i masła, o które wzbogacone są kosmetyki podkreślają prawdziwe piękno.

Jednocześnie wszystkie kosmetyki Jusee zawierają wysokiej jakości składniki pielęgnacyjne. Multifunkcyjność produktów sprawi, że w makijażu będziemy czuć się nie tylko pięknie, ale także komfortowo – za co podziękuje nam nasza skóra.