Vistula Red Wiosna-Lato 2021

Vistula Red to nowoczesne kroje oraz unikatowy design. Marka dedykowana jest osobom otwartym na nowości, trendy oraz zabawę modą. W ramach marki Vistula Red dostępna jest kolekcja męska, produkty dla niej i dla niego, a także oferta modeli skierowanych do kobiet. Wśród nich dostępne będą: garnitury, marynarki, koszule, bluzki oraz jeden model sneakersów.

Vistula Red redefiniuje styl formalny i sam garnitur jako produkt, który jest wpisany w DNA marki. Bazę kolekcji wiosna-lato 2021 stanowi casual – jest on bardziej modowy i odważny, a część formalna mniej oficjalna. Wyróżnia się zupełnie innym dopasowaniem i proporcjami garniturów oraz marynarek, a także niestandardowymi materiałami. Sylwetka jest luźna, komfortowa, marynarki są często bez podszewek i wkładów barkowych, bardzo lekkie. To uniwersalne zestawy, które można nosić jako komplet lub osobno. Stanowią bazę do zestawiania z bluzą, swetrem lub t-shirtem. W nowej kolekcji, oprócz regularnych propozycji, wyróżniamy dwie kapsuły: Tie Dym oraz ubrania z motywem R, czyli zabawa logo.

Tie Dye

Jest to charakterystyczna technika barwienia materiałów. Każdy produkt wykonywany jest ręcznie – farbowany na jeden lub dwa kolory. W tej części kolekcji znajdziemy głównie dzianiny – bluzy, t-shirty, polo, swetry, ale także lekkie kurtki z tkaniny technicznej. Bazę kolorystyczną stanowi biel, która następnie zostaje zafarbowana na różne kolory, np. zieleń z fioletem. W kolekcji dominują także: niebieski w odcieniu jasnego indygo, bordo oraz oliwkowa zieleń. TIE DYE to idealna propozycje dla osób, które poszukują niebanalnego stylu i kochają zabawę modą. 

Ubrania z motywem logo

Drugą kapsułą w ramach Vistula Red są bluzy, t-shirty, spodnie i szorty dresowe z graficznym znakiem z R. W tej części kolekcji znajdziemy gładkie, proste, basicowe modele z małym znaczkiem R lub z all-over printem, czyli nadrukiem na całej powierzchni materiału. Kolorystyka produktów to biel, czerń oraz szary melanż. Całość przełamana jest t-shirtami w odcieniach żywego seledynu lub granatu.