Łukasz Jemioł: „Love Language”

Łukasz Jemioł co roku tworzy wyjątkowe kapsułowe kolekcje dedykowane na Święto Zakochanych. W tym sezonie nie mogło być inaczej i z okazji przypadających 14 lutego Walentynek projektant proponuje kolekcję bawełnianych bluz ze specjalną grafiką „Love language” oraz nową odsłonę słynnych bluz „Love is everything”, które są niekwestionowanym hitem sprzedażowym od ostatnich kilku sezonów.

W tym sezonie marka JEMIOL zabiera swoich klientów do słonecznej i romantycznej Lizbony. To właśnie portugalska stolica pełna ciepłego wiatru, bogactwa kolorów i smaków oraz melancholijnego fado stała się tłem dla sesji zdjęciowej nowej kolekcji dedykowanej zakochanym. Po kampanii świątecznej skupiającej się na rodzinie, emocjach i uczuciach to kolejny projekt sfokusowany na relacje między ludźmi i łączącą ich miłość. Z okazji Walentynek 2022 w ofercie marki pojawia się kolekcja bawełnianych bluz ze specjalną grafiką „Love language” oraz odświeżone bluzy „Love is everything”, a także podobne t-shirty odpowiednie do tworzenia codziennych stylizacji. Oprócz górnych części garderoby projektant proponuje pasujące kolorystycznie wygodne spodnie dresowe.

„Staram się wspierać młodych uzdolnionych artystów, dlatego w tym roku do współpracy zaprosiłem czternastoletnią graficzkę Milenę Walentę. Jej prace są wyjątkowe, a sama grafika idealnie koresponduje z moimi tegorocznymi projektami” mówi projektant Łukasz Jemioł. Milena od dziecka uwielbia rysować, portretować zwierzęta oraz swoich najbliższych. Jej idolką oraz inspiracją jest Frida Kahlo i jej dzieła. Drugą pasją Mileny jest aktorstwo – już w marcu będzie można obejrzeć ją w kinach w ekranizacji książki Doroty Masłowskiej „Inni ludzie” w reżyserii Aleksandry Terpińskiej. Na pytanie kim chciałaby zostać w przyszłości Milena odpowiada przewrotnie: „Aktorką, która pięknie rysuje albo graficzką, która świetnie gra”.

Bluzy wykonano z przyjemnej w dotyku, delikatnej dla ciała, ocieplanej organicznej bawełny. Są dostępne dwie wersje – model damski oraz model oversize, który jest rekomendowany dla mężczyzn. Wersję oversize wybierają także klientki, które lubią luźniejsze kroje lub noszą większe rozmiary. Bluzy są dostępne w kolorze białym, czarnym, czerwonym, szarym oraz odcieniu wanilii. Posiadają kaptur, który można związać tasiemką z logo JEMIOL. Na piersi znajdziemy lekko przewrotną czerwoną grafikę „Love language” ukazującą usta połączone ze sobą poprzez splecione języki układające się w kształt serca. Kolekcji towarzyszy także reedycja popularnego modelu z napisem „Love is everything”, dostępnego w głębokim czerwonym kolorze.

Bluzy “Love language” i “Love is everything” – to idealny pomysł na prezent dla twojej drugiej połówki z okazji Walentynek. Odkryj całą kolekcję na www.jemiol.com.