fot. materiały prasowe

IMAKO Wiosna-Lato 2023

Sponsorowane

IMAKO to polska marka odzieżowa dla mężczyzn, której istnienie na rynku obejmuje ponad 20 lat. Te lata tworzenia marki to setki modeli, które wyszły spod rąk najlepszych konstruktorów męskiej odzieży. Specjalistów od formy i wzorów, którym od początku przyświecała ta sama idea – funkcjonalność codziennego użytkowania, wygoda, jakość, która przetrwa lata oraz design, który dzięki swojej prostocie i odrobinie nowoczesności nie zestarzeje się również przez lata.

IMAKO od lat podąża tą samą drogą, budząc zaufanie szerokiej grupy klientów, którzy z każdym nowym sezonem wracają po nowe modele bluz, t-shirtów, koszulek polo, swetrów czy spodni dresowych, jako uzupełnienie swojej garderoby. 

Najnowsza kolekcja marki to szeroki krok do przodu, nowy sklep online oraz nowa kolekcja jako propozycja ubrań dla mężczyzn w różnym wieku, aktywnych zawodowo i sportowo, ceniących sobie dobry wygląd, komfort i elegancję z odrobiną sportowego charakteru na codzień.

Wiosenna kolekcja IMAKO nosi wymowną nazwę „Your Own Way” („Twoja Własna Droga” – tłum. red.),, która ma być pewnego rodzaju myślą przewodnią marki na ten sezon. Aby odczuwać zadowolenie w życiu i satysfakcję ze swoich decyzji, należy podążać swoją własną, indywidualną ścieżką. Tylko wtedy możemy liczyć na szczęście, nawet jeśli nie przychodzi łatwo i od razu, a pewne rzeczy wymagają od nas czasu, cierpliwości i skupienia.

Na przestrzeni tych 20 lat, tak właśnie rodziła i umacniała się marka IMAKO. Dzięki wytrwałości jej założyciela oraz właściciela, Andrzeja Koc, na naszej polskiej mapie mody męskiej mamy dziś brand solidny, o niespotykanej jakości, szyjący wszystkie swoje kolekcje ubrań w Polsce, we własnych szwalniach.

Do zaprezentowania wiosennej kolekcji w pięknych i słonecznych okolicznościach, marka IMAKO zaprosiła dwóch wyjątkowych mężczyzn młodego pokolenia. Braci, Leona i Stanisława Myszkowskich, którzy zostali sfotografowani przez dwie wspaniałe kobiety – Justynę Steczkowską i Kseniya Ngo. 

Obaj panowie będąc na początku swojej pasjonującej, życiowej drogi, podpartej dobrą energią, talentem oraz pełnią chęci do działania, doskonale odzwierciedlają charakter najnowszej kolekcji IMAKO.