fot. materiały prasowe

OpéraSPORT Jesień-Zima 2024/2025: Bogata elegancja i sportowy zapał

W najnowszej kolekcji OpéraSPORT na sezon Jesień-Zima 2024/2025, założycielki marki, Stephanie Gundelach i Awa Malina Stelter, wprowadzają na scenę niezwykłe połączenie bogatej elegancji i dynamicznego sportowego charakteru. Inspirację czerpiąc z esencji nazwy marki, której korzenie sięgają zarówno wielkiej Opery w Paryżu, jak i ekscytującej energii świata sportu, projektantki stworzyły kolekcję, w której barokowa estetyka harmonijnie współgra z surowym dynamizmem.

Nasza kolekcja to prawdziwe święto kontrastów, które z gracją łączy wspaniałość Opery z praktycznością charakterystyczną dla świata sportu. To połączenie estetyki baroku z funkcjonalnością odzieży sportowej.

Stephanie Gundelach &  Awa Malina Stelter, projektantki

Paleta kolorystyczna eksploruje ziemiste odcienie, przeplatając je żywą czerwienią i głęboką śliwką. Kolekcja skupia się na praktycznej formie, ruchu i kobiecej elegancji, płynnie przechodząc z dnia w noc. Unisexowe projekty, lekkie i bezszwowe style, oraz wszechstronne sukienki podkreślają zarówno różnorodność, jak i wszechstronność kolekcji.

Co istotne, OpéraSPORT kładzie nacisk na zrównoważony rozwój, korzystając z ekologicznych materiałów takich jak bawełna organiczna, recyklingowy poliester, wegańska skóra z recyklingu i wełna z recyklingu. Dodatkowo, akcesoria, w tym torby zrobione z biodegradowalnej skóry jabłkowej, podkreślają zaangażowanie marki w ekologiczną odpowiedzialność.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2024/2025 zadebiutuje online i w sklepach na całym świecie w sierpniu 2024 roku, zapowiadając sezon pełen elegancji, sportowego zapału i zrównoważonego podejścia do mody.