fot. Piotr Podlewski/AKPA

Deni Cler Wiosna-Lato 2024: Rajski ogród na wybiegu

W środku zimowej szarości, ulica Chmielna w Warszawie ożyła kolorami najnowszej kolekcji Deni Cler na sezon Wiosna-Lato 2024. Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w prestiżowym Varso Place, nowoczesnym kompleksie architektonicznym, które nawiązuje do XVIII-wiecznych ogrodów, czyniąc pokaz jeszcze bardziej symbolicznym.

Motyw przewodni „Giardino dell`Eden” czyli „Rajski Ogród” stanowił źródło inspiracji dla projektantów. Prezes Deni Cler, Iwona Kossmann, podkreśla, że rajski ogród to symbol piękna, harmonii i ponadczasowej różnorodności, co doskonale odzwierciedlała premierowa kolekcja.

Kluczowe kolory sezonu to promienna czerwień oraz paleta błękitów, szafiru, limonki, żółci, bieli i pasteli. Modelki na wybiegu prezentowały luźne i oversize’owe kroje, w tym garnitury i marynarki z mocnymi ramionami, zestawione ze spodniami z szeroką nogawką – światowy trend, który znalazł swoje miejsce w polskiej modzie.

W kolekcji Deni Cler dominują także duże koszule, szerokie spodnie, marynarki, t-shirty, topy, spódnice, trencze i ręcznie szyte płaszcze „double”. Nie mogło zabraknąć również najpopularniejszych wzorów sezonu: kropek i groszków, które nadają miejskiemu stylowi lekkości i zabawności.

Zawsze wierne zrównoważonemu rozwojowi, Deni Cler używa najwyższej jakości materiałów do produkcji swoich kolekcji. Nowa linia „Giardino dell`Eden” łączy współczesną modę z tradycją włoskiego designu, kontynuując świetną historię marki, która sięga 1971 roku.

Deni Cler Wiosna-Lato 2024 to nie tylko moda, to pełne intensywnych kolorów, asymetrii i elegancji święto dla zmysłów, które pozwala zapomnieć o zimowej szarości i powitać nadchodzące ciepłe miesiące.