fot. materiały prasowe

Powitanie wiosennej ery sprzątania: iRobot Roomba Combo Essential

Firma iRobot, światowy lider w produkcji robotów sprzątających, właśnie wprowadziła na rynek nowy model – iRobot Roomba Combo Essential. Ta innowacyjna biała Roomba, dostępna teraz w różnych opcjach kolorystycznych, redefiniuje standardy sprzątania domowego. Zestawiając skuteczność, funkcjonalność i estetykę, ten nowy model od iRobot obiecuje zmienić sposób, w jaki myślimy o utrzymaniu czystości w domu.

Od momentu swojego debiutu na polskim rynku, Roomba od iRobot zdobyła serca użytkowników swoją niezawodnością i wydajnością. Teraz, z wprowadzeniem Roomba Combo Essential, firma ta podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując klientom jeszcze większy wybór i nowe funkcje, które sprawią, że sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjemne.

Jednym z najbardziej rewolucyjnych elementów nowego modelu jest fakt, że Roomba Combo Essential jest dostępna w różnych kolorach, w tym po raz pierwszy w bieli. To sprawia, że klienci mogą teraz dopasować swój robot do wystroju wnętrza, co jest nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. Różnorodność kolorów – biały, szary, grafitowy i czarny – daje użytkownikom możliwość wyboru, co podkreśla ich indywidualność i styl.

Ale nowa Roomba to nie tylko kwestia wyglądu. Model Combo Essential oferuje również zaawansowane funkcje sprzątania, które sprawiają, że utrzymanie domu w czystości jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wyposażony w 3 poziomy mocy ssącej i 3 poziomy ilości wody używanej do mopowania, ten robot zapewnia kompleksową opiekę nad podłogami. Dzięki gumowej szczotce w kształcie V z włosiem, szczotce bocznej i nakładce mopującej, Roomba Combo Essential usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia z różnych powierzchni.

Jednak to, co naprawdę wyróżnia nowy model, to jego zdolność do samodzielnego sprzątania, nawet gdy nikogo nie ma w domu. Dzięki aplikacji iRobot Home, użytkownicy mogą zaprogramować harmonogram sprzątania, śledzić postęp sprzątania za pomocą raportów Clean Map® i nawet zintegrować swojego robota z innymi urządzeniami inteligentnego domu, takimi jak Alexa, Siri lub Asystent Google.

Wraz z nową Roombą, iRobot kontynuuje swoją misję ułatwiania życia klientom, łącząc niezbędne funkcje, doskonałą wydajność sprzątania i minimalistyczny design. Co więcej, firma ta podejmuje kroki w kierunku bardziej przyjaznych dla środowiska rozwiązań, pakując swoje produkty w opakowania z tektury i eko-worki, eliminując foliowe elementy.

Nowa iRobot Roomba Combo Essential to nie tylko kolejny krok w ewolucji robotów sprzątających – to przełom w sposobie, w jaki myślimy o sprzątaniu domu. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, eleganckiego designu i wszechstronnych funkcji, Roomba Combo Essential zapewnia użytkownikom czystość, wygodę i styl, jak nigdy dotąd.