fot. materiały prasowe

Cook Story by Samsung: Nowe otwarcie w świecie gotowania i AGD

Cook Story by Samsung powraca w wielkim stylu, otwierając swoje drzwi dla entuzjastów kulinariów i miłośników najnowszych technologii AGD. To miejsce, które nie tylko uczy sztuki gotowania, ale także zapoznaje z innowacjami w sprzęcie kuchennym, sprawiając, że codzienne doświadczenia w kuchni stają się niezwykle inspirujące.

W Cook Story by Samsung możesz zanurzyć się w światzie kulinarnych możliwości poprzez udział w warsztatach, prowadzonych przez doświadczonych szefów kuchni i influencerów kulinarnej sceny. Ponad 1000 warsztatów przeprowadzonych od momentu otwarcia to dowód na to, jak to miejsce stało się oazą dla ponad 20 tysięcy osób, chcących doskonalić swoje umiejętności i odkrywać nowe smaki.

Jednak Cook Story by Samsung to nie tylko szkoła gotowania. To również miejsce, gdzie można przyjrzeć się z bliska najnowszym osiągnięciom w dziedzinie AGD. W odświeżonym showroomie znajdziesz najnowsze linie urządzeń Samsung, takie jak piekarniki Dual Cook, które umożliwiają równoczesne przygotowywanie dwóch różnych potraw, czy lodówki z technologią Twin Cooling Plus, utrzymujące świeżość produktów na dłużej.

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji. W Cook Story by Samsung możesz również skorzystać z porad profesjonalnych doradców, którzy nie tylko opowiedzą o smart rozwiązaniach dla domu, ale także pomogą dobrać odpowiednie urządzenia do Twojej kuchni. A dzięki partnerstwu z marką Paradyż, przestrzeń ta zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką, dzięki spiekom kwarcowym TRI-D.

W nowej odsłonie, Cook Story by Samsung oferuje nie tylko wiedzę i inspirację, ale także emocje. Specjalne wydarzenie z udziałem uznanych kucharzy, takich jak Piotr Kucharski, pokazuje, jak nowoczesne technologie mogą rewolucjonizować nasze kuchenne doświadczenia. Dzięki aplikacji SmartThings Food czy funkcjom oszczędzania energii, granice możliwości kuchni stają się coraz bardziej płynne.

I to wszystko w jednym miejscu – przy ulicy Klimczaka 1 w Warszawie. Cook Story by Samsung to nie tylko szkoła gotowania, to prawdziwa przestrzeń inspiracji, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a pasja łączy się z innowacją. Znajdź więcej informacji na www.cookstory.pl i dołącz do tej kulinarnej podróży już dziś!