fot. materiały prasowe

Tygodnie walki, lata komfortu: KEEN świętuje 10. urodziny

Marka KEEN, znany z rewolucyjnych podejść do obuwia, stawia na pełne innowacji i świeżości podejście z okazji dziesięciolecia swojego kultowego modelu, UNEEK. Co sprawia, że te buty są tak wyjątkowe? To więcej niż tylko obuwie – to filozofia dopasowania się do ruchu, przygody i stylu życia na świeżym powietrzu.

Rory Fuerst Junior, główny mózg kreatywny za UNEEK, nie zadowolił się standardami. Po latach eksperymentów i testów stworzył buty, które dopasowują się do kształtu twojej stopy jak rękawiczka. Wykonane z unikalnego sznurka, inspirowanego linkami do sportów ekstremalnych, te buty są gotowe na wszystko – od górskich wędrówek po leniwe spacery po mieście. Ale to nie wszystko. KEEN nie zapomina o rodzinie. Ich kolekcja UNEEK obejmuje modele dla wszystkich – damskie, męskie, nawet dla dzieci. To buty, które rosną razem z tobą, bez względu na to, ile lat masz. Zrób krok w przyszłość razem z KEEN.

Co wygodą i funkcjonalnością? KEEN nie zawodzi. Ich najnowszy model, SS24 UNEEK, to połączenie komfortu i technologii na najwyższym poziomie. Są wodoodporne, oddychające, a nawet kontrolują nieprzyjemne zapachy, dzięki technologii ECO ODOR Control. I co najlepsze, są przyjazne dla planety, wykorzystując recyklingowany materiał i substancje bezpieczne dla środowiska.

Styl w marce KEEN nadal trzyma poziom. Ich kolekcja utrzymana jest w ziemiastych tonacjach, idealnych dla tych, którzy kochają naturę. Minimalistyczny design, ale maksymalny komfort – to właśnie KEEN. Jeśli szukasz butów, które nie tylko będą Ci towarzyszyć w podróży, ale także będą odzwierciedleniem Twojego stylu życia na świeżym powietrzu, sięgnij po KEEN UNEEK. Bo to więcej niż tylko buty – to sposób na życie.