fot.materiały prasowe

Nowe BMW Serii 3: Klasyka spotyka przyszłość

BMW serii 3 to prawdziwy klejnot w koronie bawarskiej marki, łączący sportową elegancję z technologicznymi nowinkami. Najnowsza generacja, odświeżona na rok 2022, przynosi jeszcze więcej powodów do zachwytu, zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie równowagę między dynamiczną jazdą a komfortem na najwyższym poziomie.

Zacznijmy od tego, co najbardziej rzuca się w oczy – wygląd zewnętrzny. Nowe linie nadwozia serii 3 są jeszcze bardziej wyraziste i dynamiczne. Dodatki takie jak pakiet sportowy M podkreślają agresywny charakter, podczas gdy opcje kolorystyczne, jak niebieski Arctic Race czy ognista czerwień, dodają autu niepowtarzalnego stylu. Obręcze kół w różnych rozmiarach i kolorach dopełniają całość, nadając każdemu egzemplarzowi unikatowy charakter.

Wnętrze to prawdziwa świątynia luksusu i nowoczesności. Nowe kierownice, deska rozdzielcza z zakrzywionym wyświetlaczem oraz szklane wstawki „CraftedClarity” tworzą atmosferę premium, w której każdy detal jest przemyślany. Oświetlenie ambientowe z możliwością personalizacji dodaje wnętrzu nastrojowego klimatu, idealnego na długie, wieczorne podróże.

Cyfryzacja w nowym BMW serii 3 jest na najwyższym poziomie. System operacyjny BMW 8.5 z kontrolerem iDrive QuickSelect to intuicyjność i wygoda w jednym. Nawigacja z funkcją Augmented View oraz asystent osobisty sprawiają, że korzystanie z nowego BMW to prawdziwa przyjemność. A cyfrowe sterowanie klimatyzacją? To już nie luksus, a standard.

W kontekście napędu, BMW serii 3 oferuje szeroką gamę silników: od benzynowych przez diesle, aż po hybrydy plug-in. Te ostatnie, dzięki nowym akumulatorom wysokonapięciowym, mogą przejechać nawet do 101 km na samym prądzie (wg WLTP), co jest imponującym wynikiem w tej klasie.

Pod względem wrażeń z jazdy, nowe BMW serii 3 nie zawodzi. Udoskonalone zawieszenie zapewnia optymalną równowagę między sportowym charakterem a komfortem. Modele M Performance oferują dodatkową dawkę adrenaliny dzięki potężnym 6-cylindrowym silnikom i zaawansowanym układom jezdnym.

BMW serii 3 od lat jest synonimem radości z jazdy i technologicznego postępu. Nowa generacja kontynuuje tę tradycję, oferując jeszcze więcej sportowej elegancji, luksusu i nowinek technologicznych. Dla fanów marki i nie tylko, to model, który warto mieć na radarze – czy to jako samochód na co dzień, czy weekendowy król szos. BMW serii 3 pokazuje, że można łączyć przyjemne z pożytecznym, sportowy duch z komfortem i technologię z tradycją.