fot. materiały prasowe

Soundbary Samsung Ultra Slim: Elegancja i potężne brzmienie w jednym

Soundbary Ultra Slim to prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie styl i funkcjonalność w jednym. Przyjrzyjmy się bliżej, co te urządzenia mają do zaoferowania.

Pierwsze, co przyciąga uwagę, to ich ultracienka konstrukcja. Modele takie jak S800D i S801D mają zaledwie 4 cm głębokości, co sprawia, że świetnie wyglądają pod telewizorem zamontowanym na ścianie, jak Samsung The Frame. Dzięki temu nie trzeba przemeblowywać całego salonu, aby wkomponować soundbar – pasuje on dosłownie wszędzie.

Jednym z największych plusów serii Ultra Slim jest technologia Bezprzewodowego Dolby Atmos. Soundbar łączy się z telewizorem przez Wi-Fi, co oznacza brak plątaniny kabli. To ogromne ułatwienie, które sprawia, że salon wygląda schludnie, a my możemy cieszyć się przestrzennym, kinowym dźwiękiem.

Mimo smukłej konstrukcji, soundbary Ultra Slim oferują naprawdę potężne brzmienie. Modele S800D i S801D wyposażone są w Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny 3.1.2. To oznacza, że dźwięk jest równomiernie rozprowadzany dzięki trzem kanałom – jednemu niskotonowemu i dwóm skierowanym ku górze. Dodatkowo, funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni Pro automatycznie dostosowuje dźwięk do pomieszczenia, w którym się znajduje.

Wszystkie modele z serii Ultra Slim świetnie współpracują z telewizorami Samsung dzięki funkcji Q-Symphony. Pozwala ona na jednoczesne wykorzystanie głośników telewizora i soundbara, co daje lepszy, bardziej zharmonizowany dźwięk. Sztuczna inteligencja dodatkowo remasteruje dźwięk, poprawiając jego jakość.

Soundbary Ultra Slim oferują również kilka praktycznych funkcji. Dzięki Dotknij i Odtwórz można łatwo przełączyć muzykę z telefonu na soundbar przez jedno dotknięcie. Tryb Gry Pro z kolei dostarcza zoptymalizowany dźwięk dla graczy, co w połączeniu z technologią Samsung Acoustic Beam i mocnymi basami, zapewnia świetne wrażenia podczas grania.

Soundbary Ultra Slim to świetny wybór dla tych, którzy chcą połączyć dobry dźwięk z eleganckim wyglądem. Modele takie jak S800D i S801D nie tylko wyglądają świetnie, ale także oferują mocne brzmienie i praktyczne funkcje. Jeśli szukasz soundbara, który będzie pasował do nowoczesnego wnętrza i zapewni świetne wrażenia dźwiękowe, warto zwrócić uwagę na tę serię.