fot. materiały prasowe

ANTEA: Nowoczesna klasyka w nowych perfumach od JAN BARBA

Sobota rano, centrum miasta tętni jeszcze ciszą poprzedniej nocy. Młoda kobieta w czerwonej sukni, promieniująca elegancją i tajemnicą, wchodzi do małej perfumerii na uboczu. Wychodząc, pozostawia za sobą nie tylko zapach świeżo nabytej wody toaletowej, ale także aurę, która zawiera w sobie obietnicę ponadczasowego piękna. To właśnie ANTEA, nowa perła w koronie perfum od JAN BARBA.

ANTEA to luksusowa i wyrafinowana woda toaletowa, która z łatwością łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym stylem. Jej głęboki i trwały aromat to hołd dla odważnych, którzy pragną wyrażać swoją wyjątkowość i zmysłowość. Zapach ten inspirowany jest renesansowym arcydziełem Parmigianina – obrazem „Antea”.

Ten niezwykły portret przedstawia młodą kobietę o delikatnych rysach, ubranej w piękną suknię, której elegancja i subtelność są synonimami ponadczasowego piękna. W ten sam sposób ANTEA została zaprojektowana przez Bartosza Puzio, twórcę zapachu i „nos” marki JAN BARBA. „To zapach, który pozostaje w pamięci, tak jak obraz Antei pozostaje na płótnie – niezapomniany i pełen wdzięku” – mówi Puzio.

ANTEA to najnowszy członek ekskluzywnej rodziny wód toaletowych JAN BARBA, obok AIYOKU i OLYMPIA. Każdy zapach w tej kolekcji to unikalna kompozycja, stworzona z myślą o tych, którzy cenią subtelność i wyrafinowanie.

  • AIYOKU to połączenie świeżych cytrusowych nut z drzewnymi, mchowymi tonami, tworzące zmysłową, a jednocześnie odświeżającą mieszankę.
  • OLYMPIA to owocowo-kwiatowa kompozycja, gdzie soczyste owoce łączą się z aldehydami i delikatnymi kwiatowymi akcentami, tworząc lekki, ale zapadający w pamięć zapach.

Lekkie formuły tych wód toaletowych sprawiają, że są one idealne na lato, otulając zmysły delikatnymi i świeżymi aromatami.

Zapraszamy do butikowej perfumerii JAN BARBA przy ul. Kopernika 25 w Warszawie, gdzie można osobiście odkryć ANTEA oraz pozostałe perfumy tej marki. Wchodząc do świata JAN BARBA, zanurzamy się w kompozycjach, które są hołdem dla elegancji, zmysłowości i ponadczasowego piękna.

JAN BARBA to marka niszowych perfum, założona w 2015 roku. Każdy zapach rodzi się w laboratorium marki z pasji i potrzeby uchwycenia czegoś wyjątkowego. Perfumy JAN BARBA to nie tylko zapachy, ale także elementy, które wzbogacają naszą codzienność, dodając jej głębi i charakteru.