Kolekcja COCHO by Olivka

Letnie propozycja dla pań od Olgi Idzik we współpracy z blogerką to pełna romantycznego uroku najnowsza kolekcja COCHO. Biel i czerń jako motyw przewodni. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami powstały klasyczne kroje, które powinny się znaleźć w szafie każdej z nas!

Na rynku nie brak duetów blogerek z markami odzieżowym. Obecnie przeżywamy tego prawdziwy rozkwit. Jednak patrząc na całą resztę, kolekcja Olgi Idzik oraz Olivki jest zupełnie inna. Nie jest propozycją jedynie dla młodych dziewczyn, które w gorące dni, śmiało odkrywają ciało.

To połączenie najnowszych trendów z nieco bardziej zachowawczymi krojami. Jak nasz jeden z faworytów: biały, lniany komplet. Góra z krótkim rękawem w zestawie ze spodniami z wysokim stanem. Odsłania kawałek brzucha, zdecydowanie niewiele, przez co chętnie sięgają po niego również dojrzalsze panie.

Kropki, koronki, delikatne wzory kwiatowe. Odrobina urozmaicenia dla gładkich kompletów czy zwiewnych sukienek. Wraz z falbankami tworzą prawdziwy letni szyk. Powiew morskiej bryzy, lata na plaży, przeniesiony wprost na miejskie ulice. To właśnie najnowsza kolekcja COCHO.