JIJIL Winter Dinner

Wiosna-Lato 2020

W Park Cafe Konstancin odbyła się wyjątkowa kolacja marki JIJIL. Wydarzenie zgromadziło wiele prestiżowych nazwisk z polskiej branży mody i biznesu. Była to wyjątkowa okazja zarówno do zaprezentowania najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2020, jak i oficjalnego przedstawienia marki JIJIL na polskim rynku modowym.

Najnowsza kolekcja JIJIL to kryzy, cekiny i sprawdzone, multizadaniowe fasony. W wiosennej kolekcji, dominują włoskie cięcia, które sprawią, że każda kobieta będzie się w nich znakomicie czuła. Zgodnie z DNA marki, kobieta JIJIL łączy modę i sport. Zawsze w imię wyrafinowania. Odzież marki często jest wzbogacona aplikacjami z biżuterii, ćwieków czy nadrukami na całej powierzchni tkaniny. Zawsze są to produkty najwyższej jakości i najlepszych tkanin. 

Podczas wieczoru, gwiazdy, blogerki modowe, redaktorzy oraz Prezes marki JIJIL wraz z zarządem grupy GPoland, mieli okazję nie tylko skosztować wyśmienitej kolacji, zaznać degustacji win, ale i posłuchać recitalu włoskiej muzyki. 

Gośćmi wydarzenia była między innymi reżyserka pokazów mody oraz właścicielka marki obuwniczej Emeralds & Crocodiles – Katarzyna Sokołowska, gwiazda telewizji – Paulina Sykut-Jeżyna, aktorka – Weronika Rosati oraz modelka – Renata Kaczoruk. Gośćmi były również najbardziej cenione blogerki modowe oraz redaktorzy naczelni prestiżowych magazynów. 

Partnerami wydarzenia byli: KROSNO Glass, SsangYoung, Emeralds & Crocodiles oraz PUPA Milano.