Prezent „last minute”: wyjątkowe perfumy

Perfumy to wciąż jedne z najczęściej wybieranych prezentów na Boże Narodzenie. Co jeśli mamy do czynienia z typem osoby, która uwielbia nowinki ze świata perfum? Jest wyjście. Zapachy niszowe lub te, które chętniej użyjemy „od święta” niż na co dzień. Oto kilka naszych wyjątkowych propozycji.

Tom Ford Lavender Extreme

Nie znoszę lawendy. Uważam, że jest dusząca i nie przystoi mężczyźnie. Ale… gdy powąchałem Tom Ford Lavender Extreme, dostrzegłem, że lawenda nie musi taka być. W tym zapachu jest ona wielowymiarowa, otulona ziołami. Duet, który sprawdza się idealnie. Szczególnie gdy chcemy zostać zapamiętani przez otoczenie. Zapach dla odważnych.

Cena: 1500 złotych

Byredo Gypsy Water

Mocny i wyrazisty. Pieprz, cytryna i bergamotka. Nie pozostawia wątpliwości, że to ten zapach. Jest bardzo trwały i wyjątkowy. Polecam tym, którzy lubią zapachy lekko słodkie, połączone z nutą aromatycznego drewna.

Cena: 809 złotych

Michał Szulc Sale Perfume 02. Ribes oud.

Wspomnienie zapachów perfum pełnych ciężkich, oblepiających nut sprzed dwudziestu pięciu lat, ożywione dojrzałą w letnim słońcu, czarną porzeczką. Charakterystyczny, przestrzenny, unikatowy. Dosyć trwały zapach. Pozostawia delikatną, słodka aurę.

Cena: 390 złotych

Lalique Extreme Noir

Mocny, intensywny i bardzo trwały. Perfumy Lalique pomimo tego, że w Polsce nie są za bardzo znane, za granicą są obiektem pożądania. Nie tylko ze względu na ich przystępną cenę, ale na skład. W ich produkcji są używane tylko najwyżej jakości komponenty i co najważniejsze projekty flakonów są już nazywane mianem kultowych.

Cena: 80 złotych