Sztuka Łączenia Rémy Martin

SponsorowaneRémy Martin

Co połączyło aktorkę grającą w wybitnych polskich filmach i abstrakcyjnego twórcę internetowego? O znalezienie wspólnych mianowników zadbał prowadzący program – Kuba Wojewódzki. Punkty przecięcia zaskoczyły nawet samych gości, pochodzących z pozornie różnych światów: filmów i filmików. 

Prowadzącemu i gościom towarzyszył koniak Rémy Martin, zaserwowany w nowoczesnym i prostym koktajlu Rémy Tonic. Aby go przygotować wystarczy połączyć Rémy Martin VSOP z tonikiem i kawałkiem pomarańczy.

„Sztuka Łączenia” to nowy cykl podcastów, prowadzonych przez Kubę Wojewódzkiego. Tytuł programu jest jednocześnie wielowymiarową filozofią, odzwierciedlającą świat marki Rémy Martin. Jego idea łączy to, co wydaje się być pozornie różne.

Tak jak koniak Rémy Martin zaskakuje w nieoczywistych połączeniach smakowych, tak nowy program otwiera się na łączenie różnorodnych osobowości, czego efektem są intrygujące rozmowy. To synonim otwartości: na różne światy, ludzi, ich podglądy, pasje, biografie, smaki. Gośćmi „Sztuki łączenia” są postaci ze świata kultury i sztuki, odkrywające swoją nieznaną dotychczas stronę.