fot. materiały prasowe

Guess x FriendsWithYou

Marka Guess we współpracy z kolektywem artystycznym FriendsWithYou stworzyła bogatą kolekcję pełną kolorów i aplikacji. Kolekcja kapsułowa będzie dostępna od kwietnia w wybranych sklepach Guess na całym świecie i online na guess.eu. Gwiazdą kampanii został popularny muzyk, J Balvin.

FriendsWithYou to artystyczny duet Samuela Borksona i Artura Sandovala III, którzy od 2002 r. współpracują nad sztuką szerzącą pozytywne przesłanie magii, szczęścia i przyjaźni (Magic, Luck, and Friendship™). Inspirowani prostotą filozofii, która dostrzega szczęście w drobnych elementach codziennego życia, FriendsWithYou tworzą sztukę dostępną dla wszystkich. Przez ostatnie 18 lat kolektyw zyskał światową rozpoznawalność i pozycję pionierów eksperymentalnej twórczości. Borkson i Sandoval III aktywnie tworzą prace rozpowszechniające potęgę sztuki, która jednoczy ludzi – z prostą, lecz głęboką misją zostania twoimi przyjaciółmi. 

Guess podziwia szerzone przez sztukę FriendsWithYou przesłanie pozytywnego myślenia i radości. Markę z duetem łączy podobne podejście w kreatywnym projektowaniu pełnym koloru i zabawy. Estetyka anime w wydaniu artystów z FriendsWithYou dodaje kapsułowej kolekcji wyjątkowego charakteru.

Kolekcja kapsułowa to zbiór efektownych projektów dla kobiet i mężczyzn, ozdobionych stylowymi haftami i grafikami w intensywnych kolorach. Motyw chmurek pojawia się w wielu modelach jako nawiązanie do lekkości i pogody ducha. Dużo uwagi w projektowaniu przyłożono do zróżnicowania zastosowanych technik, co zapewniło każdemu produktowi wyjątkowy efekt. 

Asortyment dla kobiet składa się z gamy T-shirtów oraz zestawów polówek i spodenek z teksturowanej tkaniny frotte w chmurkowy nadruk. Dostępne będą także krótkie bluzy z kapturem, puchówki z kapturem w chmury, dresowe zestawy oraz dżinsowy komplet spodni i kurtki. Paletę barw tworzy tęcza odcieni czerwieni, żółci, zieleni i błękitu.

Kolekcja męska w tej samej gamie kolorystycznej zawiera koszule, T-shirty, bluzy z kapturem i dżinsowy zestaw. Wśród akcesoriów znalazły się zegarki i plecaki z motywami kolekcji. Dodatkowo kolekcja będzie uzupełniona o limitowane elementy garderoby dziecięcej.