Ania Kruk x Maxcom

Zegarek to element biżuterii, który podkreśla stylizację, pozostając przy tym funkcjonalnym przedmiotem, bez którego ciężko się obejść we współczesnym, pełnym pośpiechu, świecie. Czy technologia może ułatwić stworzenie modnego wizerunku? Oczywiście, że tak! Polska marka Maxcom – producent i dystrybutor elektroniki użytkowej, w tym smartwatchy, wraz z polską projektantką biżuterii Anią Kruk, przygotowali limitowany zestaw, w którego skład wchodzi bransoletka oraz smartwatch. 

Marka Maxcom oraz Ania Kruk połączyły siły, aby stworzyć zestaw specjalnie z myślą o płci pięknej. W jego skład wchodzi bransoletka autorstwa projektantki oraz inteligentny zegarek Maxcom FW42 Gold. Jest to smartwatch, który powstał z myślą o kobietach.

Delikatna bransoletka autorstwa Ani Kruk składa się z podwójnego czerwonego sznurka o regulowanej długości, który splata ze sobą dwa serca o wymiarach 10 mm x 11 mm. Na końcu bransoletki znajdują się delikatne, metalowe kuleczki. Elementy metalowe są wykonane ze srebra próby 925 i dodatkowo pokryte są 24-karatowym różowym złotem. 

Maxcom FW42 Gold wyróżnia się jakością wykonania, stylowym designem oraz zestawem funkcji, które przypadną do gustu płci pięknej. Jego wpisana w klasyczną linię koperta została wykonana ze stali nierdzewnej i wraz z siateczkową opaską przybrała kolor różowego złota. Dopasowanie do indywidualnych preferencji zapewniają nieograniczone możliwości personalizacji tarczy.

Smartwatch ten jest w stanie m.in. dokonać pomiaru tętna, ciśnienia i natlenienia krwi. Wyposażono go również w monitor cyklu menstruacyjnego. O wygodę użytkowania dba system powiadomień push, które informują o przychodzących na telefon wiadomościach czy połączeniach. Smartwatche są idealnymi towarzyszami treningów więc Maxcom FW42 Gold wyposażony został w szeroki zestaw trybów sportowych. 

Zestaw dostępny jest w sugerowanej cenie katalogowej 299 złotych sklepie internetowym sieci RTV Euro AGD, a w najbliższym czasie pojawi się również w wybranych sklepach stacjonarnych tej sieci.