fot. materiały prasowe

Polish Nature Beauty Bar: polska kosmetyczna selekcja

Koncept skupiający polskie kosmetyki naturalne pod jednym dachem

Joanna Góra i Magda Soszyńska, pomysłodawczynie i założycielki Polish Nature Beauty Bar przez ponad dwadzieścia lat tworzyły lifestylowe, luksusowe miesięczniki dla kobiet. W tym czasie miały okazję poznać modowe i urodowe upodobania Polek oraz obserwowały dynamiczny rozwój rynku beauty w naszym kraju.

Wielokrotnie też testowały kosmetyki tworzone z naturalnych składników przez małe, lokalne firmy. Tak zrodził się pomysł na stworzenie wyjątkowego miejsca – Polish Nature Beauty Bar ze starannie wyselekcjonowanymi polskimi kosmetykami naturalnymi.

Rozpoczynając naszą działalność dwa lata temu nie wiedziałyśmy jaki przewrót w postaci pandemii czeka świat i z jakimi trudnościami przyjdzie się nam zmierzyć.

Joanna Góra i Magda Soszyńska, pomysłodawczynie i założycielki Polish Nature Beauty Bar

W grudniu 2020 roku wystartował sklep stacjonarny w Elektrownia Powiśle. Nazwa Polish Nature Beauty Bar nie jest przypadkowa, bowiem w butiku centralnie umieszczony został bar, przy którym można wypróbować każdy kosmetyk a także otrzymać profesjonalną poradę.

Równolegle ze sklepem stacjonarnym wystartował sklep internetowy www.polishnature.pl, gdzie w ofercie znajduje się 2000 produktów od ponad 80 najlepszych dostawców.

Produkty, które trafiają w Państwa ręce to nasz subiektywny wybór. Pragniemy zaprezentować marki, które są już znane szerokiemu gronu klientek ale również te mniej znane pochodzące z małych, często rodzinnych manufaktur, bo wierzymy, że znajdą uznanie klientów. Jedne i drugie łączy doskonały skład i skuteczność działania oraz wierność zasadzie „organic, eko, wegan i w wielu przypadkach zero waste, Wszystko co mamy na półkach, przechodzi najpierw przez naszą skórę.

Joanna Góra i Magda Soszyńska, pomysłodawczynie i założycielki Polish Nature Beauty Bar

W czerwcu 2021 roku na na terenie Elektrowni Powiśle odbyła się pierwsza edycję targów polskich kosmetyków naturalnych Polish Nature Beauty Days. Ponieważ zainteresowanie było ogromne to w listopadzie 2021 odbyły się kolejne. I chyba staną się one już tradycją bo 3 edycja będzie miała miejsce jesienią 2022 jak zawsze na terenie Elektrowni. My już dziś zapraszamy!

Zwrot ku naturalnym składnikom i recepturom to ogólnoświatowy trend, a w Polish Nature Beauty Bar z ogromną radością wspieramy rodzimych producentów na ich drodze do sukcesu, oferując w sprzedaży ich produkty.