Gisele Bündchen w wiosennej kampanii Balmain

fot. materiały prasowe

Nowy sezon mody 2024 zapowiada się jako czas intensywnej pracy dla ikony światowego modelingu, Gisele Bündchen. Nie tylko występuje ona w najnowszej kampanii marki Frame, ale również powraca przed obiektywami dla Balmain. W najnowszej serii zdjęć supermodelka prezentuje najnowsze kreacje słynnej francuskiej marki, w tym romper w stylu lat 80. z rzeźbionymi ramionami, głębokim dekoltem i krótkim dołem. Jej swobodnie rozpuszczone włosy dodają nuty nostalgii, przywołując atmosferę przeszłości.

Kampania, której autorem zdjęć jest znany fotograf Rafael Pavarotti, prezentuje zaskakujące detale i przesadzone elementy, wpisując się w estetykę Balmain. Oficjalna strona Balmain na Instagramie ujawniła także dodatkowe szczegóły dotyczące kolekcji, podkreślając, że krótkie doły i marszczenia są nową interpretacją charakterystycznych dla marki, superseksownych looków. Nowa torba Jolie Madane również odwołuje się do kultowego projektu, nawiązując do dziedzictwa marki.

Wśród prezentowanych stylizacji znajdują się również duże kryształowe kolczyki, wzory w kropki połączone z motywami kwiatowymi, falbany i pasujące buty oraz masywne bransoletki, tworząc wyrafinowaną i ekstrawagancką estetykę, charakterystyczną dla marki Balmain.”