fot. materiały prasowe

BMW XM Mystique Allure: Perfekcyjne połączenie motoryzacji i haute couture

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes – synonim luksusu, gwiazd i filmowych premier – stał się także sceną dla światowej premiery jednego z najbardziej unikatowych samochodów w historii motoryzacji. BMW XM Mystique Allure, będący owocem współpracy BMW i Naomi Campbell, zaprezentował się na czerwonym dywanie, przyciągając uwagę zarówno fanów motoryzacji, jak i miłośników mody.

BMW XM Mystique Allure to niezwykła interpretacja luksusu i wysokich osiągów, łącząca to, co najlepsze z obu światów. Ten samochód sportowy High-Performance, stworzony przez BMW M GmbH, został wyposażony w napęd M HYBRID, który harmonijnie łączy moc i ekologię. Jednak to, co naprawdę wyróżnia ten model, to jego wykończenie inspirowane modą haute couture, a konkretnie brytyjską supermodelką Naomi Campbell.

Wygląd zewnętrzny BMW XM Mystique Allure, głęboki i nasycony odcień ultramaryny, jest hołdem dla ulubionego koloru Naomi Campbell. Matowo-błyszcząca powierzchnia, przypominająca tkaniny luksusowych domów mody, nadaje pojazdowi niezwykłą elegancję i dynamikę. Wnętrze, wykończone fioletowym aksamitem i cekinami o metalicznym połysku, tworzy harmonijną całość z zewnętrznym designem, stanowiąc unikalne połączenie motoryzacji i mody.

Co może być bardziej wyjątkowego niż samochód inspirowany supermodelką? Odpowiedź brzmi: samochód, który brzmi jak dzieło sztuki. Dzięki współpracy z kompozytorem muzyki filmowej Hansem Zimmerem, BMW XM Mystique Allure oferuje unikalne brzmienie w ramach BMW IconicSounds Electric. Każde naciśnięcie pedału przyspieszenia w trybie elektrycznym to dźwiękowy spektakl, który doskonale komponuje się z ekstrawaganckim wyglądem pojazdu.

BMW XM Mystique Allure to nie tylko modny dodatek, ale również najpotężniejszy seryjny samochód w historii BMW M GmbH. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in, samochód ten oferuje niezwykłe osiągi, a jednocześnie dba o środowisko. Moc 748 KM i imponujące zużycie paliwa to dowód na to, że luksus i ekologia mogą iść w parze.

Kampania „Dare to be You”, która zainicjowała współpracę BMW i Naomi Campbell, podkreślała pewność siebie i indywidualność – wartości, które doskonale odzwierciedlają BMW XM Mystique Allure. Naomi Campbell, ikona mody i stylu, była idealną inspiracją dla tego niezwykłego projektu. Jej wizja luksusu i estetyki została perfekcyjnie przetłumaczona na język motoryzacji, tworząc samochód, który jest nie tylko środkiem transportu, ale prawdziwym dziełem sztuki.

BMW XM Mystique Allure to kwintesencja nowoczesnego luksusu, gdzie moda spotyka motoryzację. Ten samochód to więcej niż pojazd – to manifest stylu, osiągów i innowacji. Dzięki inspiracji Naomi Campbell i dźwiękowemu majstersztykowi Hansa Zimmera, BMW XM Mystique Allure ustanawia nowe standardy w świecie luksusowych samochodów, udowadniając, że motoryzacja może być równie stylowa co funkcjonalna. Na ulicach Cannes, na czerwonym dywanie, ten samochód pokazał, że przyszłość luksusu to odważna indywidualność i niezrównane osiągi.