fot. materiały prasowe

Luksus i innowacja: DIEGO M na sezon Jesień-Zima 2024/2025

W samym sercu Warszawy, w śródmiejskim hotelu H15, odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Jesień-Zima 2024/2025 marki DIEGO M. Wydarzenie zgromadziło licznych miłośników mody, dziennikarzy, klientów oraz influencerów, którzy jako pierwsi mogli zapoznać się z trendami na nadchodzący sezon jesień-zima.

Kolekcja DIEGO M na sezon Jesień-Zima 2024/2025 to połączenie luksusu, elegancji i innowacyjności, skierowana do nowoczesnych kobiet i mężczyzn, ceniących styl i nowatorstwo. Pokaz był prawdziwą ucztą dla oczu, obfitującą w różnorodne kolory, tekstury i oryginalne kroje.

Wśród zaprezentowanych projektów wyróżniały się wyrafinowane płaszcze z kaszmiru oraz akcenty z eko-futra. Dwustronne kurtki, płaszcze i akcesoria podkreślają zaangażowanie marki w etyczną i świadomą modę. Szczególną uwagę przyciągały luksusowe skóry shearling w odcieniach karmelu i perłowej bieli, które zachwycały lekkością i wyjątkowością.

Kurtki puchowe, będące jednym z flagowych elementów kolekcji, zyskały nowe kształty i różnorodne kolory. Uczestnicy wydarzenia mieli także okazję podziwiać modele z aktualnej kolekcji Wiosna-Lato 2024, które prezentowała jedna z modelek.

Podczas prezentacji współwłaścicielka marki osobiście przedstawiła inspiracje stojące za najnowszą kolekcją, podkreślając nowoczesne podejście do tradycyjnych materiałów i krojów.