fot. AKPA

Paprocki & Brzozowski Wiosna-Lato 2025: Podano do stołu

Duet Paprocki&Brzozowski, uznani mistrzowie igły i nitki, zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję zatytułowaną „Menu”. Ten niezwykły event zamienił dziedziniec Elektrowni Powiśle w wielki stół, po którym modelki prezentowały swoje kreacje, serwując prawdziwą ucztę dla oczu.

Kolekcja była inspirowana latami 60-tymi i 70-tymi to festiwal barw i stylów. Soczysty pomarańcz, subtelna pistacja, pudrowe róże, pikantna czerń i lukrowana biel – każda kreacja była jak smakowity deser, podany w eleganckim, zmysłowym anturażu.

Chcieliśmy zapewnić naszym gościom ucztę smaków. Nasza kolekcja jest jej kwintesencją. Proponujemy smaki pikantne, słodkie, puszyste, a wszystko w bardzo zmysłowym anturażu.

Mariusz Brzozowski, projektant

Po raz kolejny celebrujemy kobietę, która jest dla nas nieustającą inspiracją. Tym razem nasze myśli krążyły wokół lat 60-tych i 70-tych. Mam nadzieję, że nadal widoczny jest nasz styl, nasze DNA. Odsłaniamy kobiecą sylwetkę, celebrujemy ją, ale w sposób tajemniczy. Nie lubimy oczywistości. Chcemy, aby każda kobieta czuła się wyjątkowo.

Marcin Paprocki, projektant

To podejście projektantów przełożyło się na kreacje, które podkreślały różnorodność kobiecości i promowały indywidualne piękno.

Jedną z nowości, które wyróżniały tegoroczną kolekcję Paprocki & Brzozowski, był mniejszy udział koronek, które dotychczas były znakiem rozpoznawczym projektantów. To odważne posunięcie udowadnia, że moda nieustannie ewoluuje, a projektanci nie boją się eksperymentować i zaskakiwać swoich odbiorców.

Pokaz Paprocki & Brzozowski w Elektrowni Powiśle to wydarzenie, które pokazało, że moda może być prawdziwą ucztą dla zmysłów. Feeria barw, zmysłowe kroje i zaskakujące detale sprawiły, że każdy z gości mógł poczuć się wyjątkowo. To była noc pełna inspiracji, celebracji kobiecości i przede wszystkim – niezapomnianych modowych doznań. Czy można chcieć czegoś więcej od pokazu mody? Chyba nie!