Wolność – nowy nadwiślański koncept

Wolność to nowy koncept gastronomiczny poszerzony o strefę kulturalną. Na dedykowanej przestrzeni przy ulicy Wioślarskiej 6, goście odnajdą trzy food trucki tj. tuk tuk, Pizza Truck oraz Brooklyn House.

Dodatkowo, wśród cyklicznych wystawców znajdą się również pop up’y vintage.

Wolność to nadwiślański koncept łączący w sobie jedzenie, doskonałe koktajle oraz wydarzenia kulturalne. Jest odpowiedzią na potrzebę poczucia swobody, po długotrwałym lockdownie, daje możliwość spędzenia czasu w gronie najbliższych na świeżym powietrzu, nad brzegiem Wisły i towarzystwie dobrego jedzenia. W ramach cyklicznych aktywności, nie zabraknie kina letniego, muzyki na żywo czy wydarzeń sportowych. Miłośnicy ekologicznej żywności oraz czworonogów czy wydarzeń kulturalnych również odnajdą coś dla siebie. 

Koncept to miejsce w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie i przede wszystkim czuć się komfortowo. Miejsce jest zróżnicowane nie tylko pod kątem oferty gastronomicznej, ale również aktywności. Przekrój trzech najpopularniejszych kuchni uwzględniających propozycje mięsne i wegetariańskie.

Wśród klasycznych pozycji znajdą się tajski pad thai, pizze prosto z pieca opalanego drewnem oraz burgery i hot dogi. Każdy food truck przygotuje również tematyczne menu ściśle związane z tematyką danego weekendu. Nad brzegiem Wisły nie zabraknie również słodkich akcentów za które odpowiedzialne są rzemieślnicze lody Melody. 

Wolność będzie otwarta przez sześć dni w tygodniu, od wtorku do piątku w godzinach 17.00 aż do ostatniego Gościa. W sobotę i niedzielę, koncept startuje już od 13.00, również do ostatniego gościa.

Szczegóły dotyczące aktywności w Wolności, będą cyklicznie komunikowane na łamach kanałów social media.