„Wzory” w Domu Braci Jabłkowskich

U progu jesieni Targi Designu Wzory ponownie otworzą przed wielbicielami dobrego wzornictwa 3 piętra wypełnione kolorami. Będzie stylowo i zielono jak zawsze oraz bezpiecznie jak jeszcze nigdy dotąd.

Za styl odpowiadać będą profesjonaliści najwyższej klasy, rzemieślnicy, którzy z miłości do piękna toczą na kole glinę kamionkową, by później ulepić z niej ceramiczne naczynia, przemierzają świat w poszukiwaniu oryginalnych XIX wiecznych rycin, tkają nowoczesne wzory albo komponują zapachy wypełniające wnętrza – brzmi intrygująco? Dla nas też, a to dopiero początek.

Co oprócz stylu? Zieleń – za nią odpowiadać będą miłośnicy roślin, od których odwiedzający będą mogli kupić prawdziwe cuda natury, które zmieszczą się na parapecie, balkonie i w mini ogródku. Oprócz tradycyjnych roślin będą też doniczki, systemy i lasy w szkle. Dodatkowo, 18 października na stoisku Schroniska Dla Roślin odbędzie się wymiana zieleni. To tam odwiedzający będą mogli wymienić swoje zielone okazy niedopasowane do codzienności, na takie, które spełnią aktualne potrzeby. 

Co więcej? Jak na Wzory przystało, nie zabraknie też warsztatów, w ramach których razem z fachowcami zagłębimy się w świat ekologii i recyklingu, wykorzystując rzeczy, które już nie są nam potrzebne. W planach m.in. przygotowanie makramy, siatki ze starych koszul, woskowijek i recyklingowej biżuterii. Szczegóły ujęte zostały w programie załączonym poniżej.Wszystkie wydarzenia zorganizowane w ramach Targów Designu Wzory odbędą się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. 

WZORY na jesień! –  Targi Designu Wzory
Miejsce: Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, Warszawa
Termin: 17-18 października 2020 r.