Filmteractive Festival 2020

Transformacja – słowo klucz roku 2020 i jednocześnie zjawisko, któremu organizatorzy Filmteractive przyglądają się od początku istnienia festiwalu. Zapiszcie w kalendarzach – jubileuszowa, 10. edycja Filmteractive już 23-27.11.2020!

Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza nowatorskiego marketingu, kreatywności i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć się jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące w przyszłości. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. I w końcu to tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie.

Jubileuszowa, 10. edycja Filmteractive została w całości przeniesiona do Internetu – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube’ie. Tematem przewodnim jest pytanie “Jak sektory kreatywne mają funkcjonować w nowej rzeczywistości?”.

Wśród zaproszonych gości jest aż 40. ekspertów z Polski i ze świata.

W programie wydarzenia nie zabraknie:

  • projektów, o których mówi cała branża,
  • wywiadów i dyskusji z artystami i biznesmenami,
  • najciekawszych danych,
  • wiedzy eksperckiej,
  • informacji o możliwościach finansowania projektów,
  • okazji do współpracy.

Zero opłat. Zero rejestracji. Zero ograniczeń.

Więcej informacji znajdziecie na www.filmteractive.eu

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Media Klaster i współorganizowane przez Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz Creative Europe Desk Polska. Partnerami strategicznymi są: miasto Łódź, Welcome | Digital Services, Szkoła Filmowa w Łodzi oraz Facebook. 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.