fot. materiały prasowe

Dior x Technogym

Technogym i Dior połączyły siły, aby stworzyć ekskluzywną limitowaną serię produktów fitness, której wspólnym celem jest inspirowanie stylu życia opartego na wartościach zdrowia i doskonałości.

Innowacja Technogym spotyka się tutaj z elegancją Diora, tworząc ekscytującą serię limitowanych produktów do fitnessu domowego, która obejmuje bieżnię, wielofunkcyjną ławkę i piłkę wellness. W wyniku oryginalnego spotkania Centrum Badań i Innowacji Technogym z zespołem kreatywnym Dior, trzy najbardziej kultowe produkty Technogym zostały ponownie zespolone, tym razem z estetyką domu mody Dior, aby stać się symbolami doskonałości i dbałości o szczegóły, ucieleśniając jednocześnie wartości i kulturę podzielaną przez obie marki.

Te specjalne kreacje, produkowane we Włoszech w Technogym Village, odzwierciedlają wzajemne zaangażowanie w inspirowanie stylu życia, który łączy ćwiczenia fizyczne i styl, aby zmotywować ludzi do szczęśliwszego i przede wszystkim zdrowszego życia.

Ten wspólny projekt i cel doskonałości, ożywia limitowaną serię innowacyjnych produktów Technogym zinterpretowanych z unikalnym urokiem domu mody Dior. Stworzony został, aby inspirować koncepcję wellness z nowymi pokoleniami, oferuje również ludziom możliwość przeżycia wyjątkowego i nieodpartego doświadczenia.

Nerio Alessandri, założyciel Technogym

Kolekcja składa się z:

  • Bieżni Technogym x Dior – Ta stylowa, kompaktowa i cicha bieżnia łączy się z tabletem i oferuje szeroką gamę treningów biegowych i spacerowych na żądanie. Po prostu umieszczając tablet na konsoli MYRUN, użytkownicy mogą wybrać trening na żądanie swojego ulubionego trenera.
  • Ławka Technogym x Dior – Ta innowacyjna ławka oferuje maksymalną różnorodność opcji ćwiczeń na małej przestrzeni. Jego innowacyjna konstrukcja obejmuje serię hantli, gumek i kostek, które umożliwiają wykonywanie ponad 200 ćwiczeń dzięki obszernej bibliotece treningów na żądanie dostępnych w aplikacji Technogym.
  • Piłka Technogym x Dior – została zaprojektowana tak, aby utrzymać osobę w ruchu nawet podczas siedzenia.

Urządzenia dostępne są wyłącznie w wyselekcjonowanych butikach Dior na całym świecie od stycznia 2022 roku.