Jak zadbać o włosy latem?

Wakacje i lato w pełni. Słoneczna pogoda sprzyja krótszym i dłuższym wyjazdom, podczas których próbie poddajemy m.in. nasze włosy. Jak o nie zadbać, by zarówno w trakcie, jak i po powrocie z urlopu cieszyć się zdrowo wyglądającymi, pięknymi pasmami? Poniższe kosmetyki od L’Oréal Professionnel Paris mogą w tym pomóc.

Pielęgnacja

Na lato i na lata, bo z gamą Scalp od L’Oréal Professionnel Paris możemy dobrać kosmetyki odpowiadające na konkretne potrzeby skóry głowy:

  • Pure Resource: włosy szybko przetłuszczające się,
  • Instant Clear: skóra głowy z tendencją do łupieżu,
  • Sensi Balance: wymagająca nawilżenia i ukojenia, uwrażliwiona skóra głowy.

Pielęgnację można uzupełnić kuracją Aminexil, która wzmocni umocowanie cebulek włosów w skórze głowy i skutecznie odbuduje włókno osłabionego i zniszczonego włosa.

Stylizacja

Na letni festiwal, na wesele i każdą inną okazję, na którą chcemy, by nasze włosy wyglądały niczym z salonu – taki efekt gwarantuje SteamPod 3.0 od L’Oréal Professionnel Paris, który zarówno wyprostuje, jak i pofaluje i pokręci pasma. A to wszystko z zachowaniem jakości włosa, bo działanie SteamPod 3.0 opiera się o parę, która wydobywa się z dyszy urządzenia. 2x szybciej wystylizowane, 2x gładsze i o 91% mniej uszkodzone włosy w porównaniu z innymi urządzeniami do stylizacji na ciepło.

Regeneracja

Dla włosów, które po wakacjach są zniszczone i wymagają odbudowy oraz odżywienia. Gama Absolut Repair od L’Oréal Professionnel Paris oczyści i zregeneruje pasma, a także niemal natychmiast doda im miękkości oraz błysku.