Olivia Garden x Mosznowładcy

Co wspólnego mogą mieć szczotki do włosów i wąsy, szczególnie w listopadzie? W tym miesiącu marka Olivia Garden zwraca uwagę na męskie sprawy, zachęcając panów do profilaktyki zdrowotnej. Kampanię Movember z wąsem w roli głównej wspierają szczotki z limitowanej edycji w jesiennej kolorystyce. 

 Może dotyczyć twojego partnera, dziadka czy nastoletniego syna – nowotwór prostaty i jąder. Choć problem z pozoru wstydliwy, stanowi ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia, a statystyki nie pozostawiają złudzeń. Rak prostaty jest na 2. miejscu wśród złośliwych nowotworów najczęściej atakujących mężczyzn. Tylko w Polsce, co 40 godzin na raka jądra umiera jeden z nich.Dane liczbowe dają jednak też nadzieję – 95% wcześnie zdiagnozowanych nowotworów jąder jest całkowicie wyleczalnych. A wystarczy poświęcić tylko 10 minut na wizytę u urologa. Dlatego od niemal 20 lat jesienią, w listopadzie panowie na całym świecie prowokują do dyskusji o męskich problemach, dumnie nosząc wąsy. W Polsce aktywnie w ogólnoświatową akcję Movember włączyła się marka szczotek do włosów Olivia Garden w ramach kampanii Wąsopad.

Marka promuje profilaktykę zdrowotną u panów wspólnie z Fundacją Kapitan Światełko, która po raz kolejny organizuje akcję pod nazwą Mosznowładcy. Społeczność fundacji uczy, jak i co ile przeprowadzać samobadania. Organizuje badania USG jąder i oznacza markery nowotworowe prostaty.

Aby wspierać działania Fundacji, Olivia Garden postanowiła przekazać 30 000 zł na rzecz Mosznowładców. W tym celu edukuje, wykorzystując siłę i zasięg mediów społecznościowych oraz kanałów influencerów zaprzyjaźnionych z marką. Producent wprowadził także do sprzedaży kultowe szczotki Fingerbrush w limitowanej kolekcji na jesień 2022.

Sosna, klon, szałwia, glina – 4 różne odcienie, wszystkie idealnie komponujące się z barwami jesieni. Uwielbiane od lat przez fryzjerów i konsumentki szczotki do włosów Fingerbrush ułatwiają rozczesywanie włosów, zarówno suchych, jak i mokrych. Nadają objętość i blask dzięki naturalnemu włosiu. Dodatkowo lepiej masują skórę głowy za sprawą profilowanego kształtu głowicy. 

Nadaj kolor tegorocznej jesieni ze szczotką Olivia Garden i tym samym wesprzyj kampanię Wąsopad.