fot. materiały prasowe

BELLER: Witaj Kraków

BELLER – polska marka oryginalnej biżuterii, otwiera drugi butik w Krakowie. Inspiracja naturalnymi materiałami i ich zróżnicowanymi strukturami, które wchodzą w dialog ze szlachetnymi kamieniami i metalami z jakich marka tworzy biżuterię.

BELLER, renomowana marka biżuterii, ma przyjemność ogłosić otwarcie swojego drugiego butiku w Krakowie, mieszczącego się pod adresem Szczepańska 9. To prawdziwa oaza inspiracji, łącząc w sobie naturalność i strukturalność w wyjątkowym stylu.

Niezwykły projekt butiku został stworzony przez renomowaną projektantkę Zofię Wyganowską. Nasza wizja łączy naturę i strukturę, tworząc unikalne środowisko.

Błażej Baar, właściciel marki BELLER

Wszystkie elementy wyposażenia butiku Beller są wyjątkowe, z wykorzystaniem naturalnych i strukturalnych materiałów. Meble od Gubi i meble z H10 Concept z Kopenhagi dodają elegancji i unikalności naszemu otoczeniu.

Stalowe półki w butiku są dziełem rąk rzemieślników, nadając unikalny charakter otoczeniu. Piękna marmurowa wyspa Calacatta jest zmatowiona, aby podkreślić jej wyjątkowy design.

Oświetlenie butiku to połączenie innowacyjnych lamp, w tym tych od uznanej Pani Jurek, które nadają przestrzeni niepowtarzalny blask. Dodatkowo, lampy z wykończeniem kryształu i stali szczotkowanej od Lexawaii podkreślają wyjątkowość oświetlenia nad wyspą.

Butik oferuje nie tylko piękne wnętrze, ale także niezwykłe brzmienie, które tworzy przyjemną atmosferę. Dodatkowo, piękny zapach sprawia, że wizyta w butiku staje się wyjątkowym doświadczeniem. Znajdziemy tam nie tylko inspirujące wnętrze, ale także kolekcję biżuterii ręcznie tworzonej ze złota, srebra, brylantów i kamieni szlachetnych. Każdy produkt BDLLER jest wyjątkowy.

BELLER w Krakowie oferuje niezwykłą atmosferę modowych albumów, aby zachęcić do eksploracji i znalezienia inspiracji. To miejsce, które odzwierciedla miłość do mody i piękna.