fot. materiały prasowe

COS X Linda Farrow

We współpracy renomowane marki modowe COS i Linda Farrow połączyły siły, aby zaprezentować zachwycającą nową kolekcję okularów przeciwsłonecznych. Ta unikalna fuzja kreatywnych wizji prezentuje zróżnicowany wybór wspólnie opracowanych wzorów, łącząc mistrzowskie rzemiosło i ponadczasowy, innowacyjny design londyńskiej marki COS z odważnym i charakterystycznym stylem Linda Farrow.

Kolekcja obejmuje dziesięć odrębnych modeli okularów przeciwsłonecznych, czerpiących inspirację zarówno z najbardziej popularnych elementów ich debiutanckiej współpracy, jak i wzorów przypominających archiwalne kolekcje. Ikoniczna, nadwymiarowa sylwetka z lat 70., cechująca markę Linda Farrow, została ożywiona poprzez wprowadzenie kolorowych, transparentnych oprawek. Ponadto kolekcja zawiera ponadczasowe pilotki „tortoiseshell” z gradientowymi szkłami, delikatnie zakrzywione, owalne oprawki oraz smukłe okulary typu cat-eye. Bezproblemowe połączenie starej szkoły z nowoczesnym zacięciem zapewnia, że ta kolekcja z pewnością zachwyci miłośników mody.

Każdy element w linii wykazuje wyjątkową dbałość o szczegóły i rzemieślnicze wykończenia. Złote i srebrne akcenty dodają współczesnego charakteru klasycznym oprawkom. Zaprojektowane z myślą o trwałości i funkcjonalności soczewki oferują 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Każda para okularów jest pakowana w etui ochronne wraz z ściereczką do czyszczenia.

Ta bardzo oczekiwana kolekcja będzie dostępna już w tym wiosennym sezonie, tylko przez ograniczony czas, wyłącznie na stronie internetowej cos.com oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Nie przegap okazji, by doświadczyć doskonałego połączenia stylu i wysokiej jakości rzemiosła w ramach współpracy COS i Linda Farrow.