fot. materiały prasowe

L’Oréal Pro Squad: Nowa era stylu i kreatywności

Sześć niezwykłych osobowości, różnorodnych talentów i unikalnych pasji połączyło siły w ramach nowego projektu L’Oréal Professionnel Paris – Squad. To zgrana ekipa, która łączy artystyczne dusze i influencery, by wspólnie tworzyć i inspirować. Oto oni: Monika Brodka, Roksana Kwiatkowska, Kasia Mikołowicz, Hania Puchalska, Aleksander Kępka i Marcysia Ryskala.

Ich odwaga i chęć eksperymentowania z wizerunkiem, które idealnie wpisują się w filozofię L’Oréal Professionnel Paris. Marka, znana z profesjonalnych kosmetyków do włosów, od 1909 roku wspiera zarówno indywidualne osoby, jak i profesjonalistów w rewolucyjnym wyrażaniu swojego stylu. L’Oréal Pro Squad to pierwsza tego typu inicjatywa, łącząca różnorodne osobowości pasjonujące się pięknem i eksperymentowaniem.

Każdy członek Squadu współpracuje z tzw. Master Artystą – stylistą fryzur i szkoleniowcem, który pomaga w realizacji najbardziej śmiałych wizji, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo włosów. Oto niektóre z tych fascynujących duetów:

  • Monika Brodka: Utalentowana wokalistka znana z muzycznych i modowych eksperymentów, tworzy Power Duo z Mar
  • Monika Brodka: Utalentowana wokalistka, znana z muzycznych i modowych eksperymentów, tworzy Power Duo z Marleną Błasik. Razem wprowadzają nowe standardy w stylizacji włosów, nie bojąc się wyzwań i innowacji.
  • Roksana Kwiatkowska: Influencerka związana ze światem mody i budowaniem wizerunku gwiazd. Jej partnerką jest Jadwiga Bugaj, która stawia na najwyższą jakość i kreatywność. Razem tworzą stylizacje pełne blasku i oryginalności, korzystając z ulubionego Olejku Metal Detox.
  • Kasia Mikołowicz: Znana w sieci jako @dscll, jest fotografką i twórczynią internetową. W duecie z Edytą Szymańską, która dba o blask i miękkość jej rozjaśnianych włosów, wprowadzają kreatywne podejście do stylizacji.
  • Hania Puchalska: Pełna energii twórczyni, uwielbiająca intensywne kolory i odważne stylizacje. W duecie z Tomaszem Stuglikiem, który znany jest z efektownych metamorfoz, zyskuje jeszcze więcej możliwości do eksperymentowania.
  • Aleksander Kępka: Miłośnik makijażu i odważnych stylizacji. Wspólnie z Agnieszką Kawa tworzy niepowtarzalne efekty, redukując łamliwość włosów i dodając im blasku dzięki Olejkowi Metal Detox.
  • Marcysia Ryskala: Artystka muzyczna i twórczyni internetowa, wyróżniająca się odważnym wizerunkiem. Jej współpraca z Jackiem Rybackim daje możliwość jeszcze bardziej kreatywnych zmian, które chronią włosy podczas licznych eksperymentów.

Pierwszym krokiem w działaniach Squadu była profesjonalna sesja zdjęciowa, której efekty już teraz można podziwiać na profilach społecznościowych twórców. Fotografie oddają kreatywność i różnorodność osób tworzących Squad L’Oréal Professionnel Paris, wszystko to w estetyce Metaverse, podkreślając zaangażowanie marki w innowacje i różnorodność.

L’Oréal Professionnel Paris z dumą prezentuje Pro Squad jako krok ku przyszłości, gdzie piękno i kreatywność idą w parze z profesjonalizmem i bezpieczeństwem. Dzięki tej inicjatywie marka nie tylko inspiruje, ale także umożliwia realizację najbardziej odważnych stylizacyjnych wizji.