fot. materiały prasowe

„Kraina Kobiet”: Nowy serial Apple TV+ z Evą Longorią, który musisz zobaczyć

Apple TV+ ogłosiło premierę swojego najnowszego serialu „Kraina Kobiet”, który zadebiutuje na platformie w środę, 26 czerwca 2024 roku. Ta sześcioodcinkowa dramedy z udziałem Evy Longorii, która pełni również funkcję producentki wykonawczej, wprowadzi widzów w emocjonującą i pełną zwrotów akcji historię.

Eva Longoria wciela się w rolę Gali, kobiety z Nowego Jorku, której życie wywraca się do góry nogami, gdy jej mąż uwikłuje rodzinę w finansowe machinacje. Gala, wraz z matką (w tej roli legendarnie Carmen Maura) oraz nastoletnią córką (nowa twarz – Victoria Bazúa), ucieka z miasta, szukając schronienia w uroczym miasteczku w północnej Hiszpanii, z którego jej matka uciekła 50 lat wcześniej, przysięgając nigdy nie wrócić. Trzy kobiety próbują rozpocząć nowe życie, ukrywając się przed niebezpiecznymi przestępcami, którym jest winien mąż Gali. Jednak plotki w małym miasteczku szybko się rozchodzą, odsłaniając najgłębsze rodzinne tajemnice i prawdy.

„Kraina Kobiet” to adaptacja bestsellerowej powieści „La tierra de las mujeres” autorstwa nagradzanej autorki Sandry Barnedy. Serial został stworzony przez Ramón Campos, Gemę R. Neirę i Paulę Fernández, a za reżyserię odpowiada laureat Nagrody Iris, Carlos Sedes. Produkcją zajęło się Bambú Producciones, a w gronie producentów wykonawczych znaleźli się showrunner Ramón Campos, Neira, Sedes, Teresa Fernández-Valdés, Ben Spector, Sandra Condito oraz sama Eva Longoria poprzez swoją nagradzaną firmę produkcyjną UnbeliEVAble Entertainment.

Od momentu swojego uruchomienia 1 listopada 2019 roku, Apple TV+ stało się pierwszą całkowicie oryginalną usługą streamingową, która zadebiutowała na całym świecie. Platforma oferuje szeroki wybór wysokiej jakości dramatów, komedii, filmów fabularnych, dokumentów oraz programów dla dzieci i rodzin. Do tej pory Apple Original zdobyły 480 nagród i 2142 nominacje, w tym wielokrotnie nagradzaną komedię „Ted Lasso” oraz historycznego zwycięzcę Oscara za najlepszy film – „CODA”.

Nie przegapcie premiery „Krainy Kobiet” 26 czerwca 2024 roku na Apple TV+. To będzie historia, która was poruszy i zaintryguje od pierwszego do ostatniego odcinka!