Wave Apartments w Międzyzdrojach

Katalogi ze zdjęciami inwestycji, wizualizacje wnętrz czy wirtualne spacery po gotowych mieszkaniach – odchodzą powoli do przeszłości. Dziś liczy się doświadczanie wnętrza, czyli bezpośrednie obcowanie klienta z przestrzenią. Tego właśnie oczekują osoby, które planują zainwestować w nieruchomość, szczególnie tę klasy premium – chcą zobaczyć, dotknąć i poczuć oferowany luksus.

Taką możliwość daje showroom Wave Apartments w Międzyzdrojach, który jest nie tylko wizytówką nadmorskiej inwestycji, ale jednocześnie przestrzenią, w której można bezpośrednio zetknąć się z koncepcją projektu, ocenić jakość i zweryfikować ofertę z rzeczywistością.

Showroom to miejsce, w którym firma spotyka się z klientem, prezentując swoje wartości, DNA marki oraz to, co może mu zaoferować. Tę koncepcję wykorzystał deweloper powstającej luksusowej inwestycji w Międzyzdrojach – Wave Apartments, otwierając w lipcu apartament pokazowy dla swoich obecnych – i przyszłych – klientów. Czemu służą takie miejsca?

Architekt Agnieszka Drońska, właścicielka pracowni Baszta projektowanie wnętrz, stworzyła przestrzeń, w której dominuje nowoczesna klasyka z nutą glamour. Główną inspiracją dla tego luksusowego wnętrza stała się sama lokalizacja inwestycji, czyli Wybrzeże Bałtyckie. Architekt nadmorski klimat osiągnęła między innymi dzięki wykorzystaniu barw – ściany nawiązują do koloru plażowego piasku, elementy dekoracji – obrazy – są interpretacją nadmorskich tematów, a roślinność, wypełniająca przestrzeń, nawiązuje do flory, którą znajdziemy na wydmach. Tym, co wyróżnia showroom, jest przede wszystkim wyjątkowy widok – na międzyzdrojską plażę oraz okolicę, ale także jasna kolorystyka, nadająca świeżości i obecność detalu we wnętrzu apartamentu pokazowego.

Showroom Wave Apartments w Międzyzdrojach to miejsce umożliwiające potencjalnym inwestorom obejrzenie standardowego wyposażenia, które znajdzie się w powstających apartamentach, tj. podłóg, zabudowy kuchennej wraz ze sprzętami AGD oraz łazienki. Pozostała część zaaranżowanej przestrzeni showroom’u może stać się inspiracją dla przyszłych właścicieli i pomóc im w określeniu ich potrzeb oraz oczekiwań, dotyczących finalnego wykończenia ich własnego apartamentu.