Thecadess Jesień-Zima 2019/2020

Panna młoda w stylu boho

Nowa kolekcja projektantów to przede wszystkim odpowiedź na współczesne potrzeby fanek miejskiej elegancji. Podczas prezentacji zobaczyliśmy 35 sylwetek, wśród których po raz pierwszy zaprezentowano również wyjątkowo kobiece suknie ślubne.

Sylwetki jesień-zima 19/20 prezentują autorskie printy m.in. najmodniejszą w tym sezonie „zebrę”, cętki oraz motywy zwierzęce. Kolorystyka kolekcji jest utrzymana w jesiennej palecie turkusów, beży, granatu oraz czerni.

Ultra modne, mocne ramiona w bluzkach i sukienkach to motyw przewodni kolekcji, utrzymujący ją w aktualnych światowych trendach. Typowe dla marki ultra kobiece fasony i szlachetne, naturalne tkaniny, to ukłon w stronę elegancji w miejskim, szykownym wydaniu – „casual chic”.

Nowością dla Thecadess jest krótka kolekcja romantycznych sukien ślubnych w niezwykle kobiecych krojach. Połączenie szlachetnych koronek, bufiastych szyfonowych falban, czy wyszukanych haftów w całości oddają ducha estetyki boho. A te doskonale sprawdzą się w nietypowej scenerii ślubnej jak plaża lub ogród.