Sięgnij gwiazd ze Swarovski

#FindYourLuckyStar

Źródłem inspiracji dla przepełnionej mistycznymi motywami nowej zimowej kolekcji Swarovskiego jest nocne niebo Skandynawii. Kampanie reklamowe w telewizji i mediach cyfrowych zachęcają kobiety, by odnalazły swą szczęśliwą gwiazdę

Dzięki najnowszej kolekcji, opartej na motywie ciał niebieskich, nawet najbardziej klasyczna stylizacja przemieni się w naprawdę nieziemską kreację. Tej zimy Swarovski dodaje blasku kosmicznym symbolom i czerpie inspirację z nocnego nieba Skandynawii, tworząc całą konstelację ozdób i akcesoriów – od emanujących subtelnym blaskiem, po pełne niezrównanego przepychu.

„Czasem, żeby uciec od szaleńczego pędu współczesnego świata, najlepiej jest zwrócić wzrok ku gwiazdom. W swojej kolekcji na zimę Swarovski proponuje szeroki wybór pięknych symboli inspirowanych kosmosem, które wnoszą odrobinę magii w codzienne życie. W tym sezonie zależy nam na tym, by dzięki naszej roziskrzonej biżuterii i akcesoriom wzmocnić pozytywne uczucia i sprawić, by noszące je kobiety poczuły się wyjątkowo i odważyły się sięgać gwiazd” – dyrektor kreatywna w firmie Swarovski, Nathalie Colin. 

Gwiazdy, półksiężyce i inne mistyczne motywy lśnią, dzięki kryształom Swarovskiego, a przepiękne formy, wyjątkowa kolorystyka, nowoczesne odcienie metali i uniwersalne fasony zachęcają do tworzenia niezliczonych stylizacji.

Swarovski Symbolic

Przepiękne i pełne finezji komplety z kolekcji Swarovski Symboli oraz Swarovski Remix Collection zostały ozdobione mistycznym motywem księżyca i gwiazd, Elementy z kolekcji można dowolnie ze sobą zestawić, tworząc olśniewające stylizacje.

Moonsun wg projektu Penélope Cruz

Ten delikatny komplet biżuterii składa się z pierścionka z motywem półksiężyca, naszyjnika, kolczyków oraz długiego wisiorka. Kolekcja nie tylko zwiastuje nowe trendy, ale także zachwyca detalami. Zainspirowana została magią nocnego nieba, odzwierciedlając tym samym fascynację Penélope Cruz pięknem galaktyki.

Octea Lux Moonphase

Dla upamiętnienia 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu, Swarovski proponuje oryginalny zegarek, wyróżniający się tarczą, ozdobioną lśniącym motywem Drogi Mlecznej, otoczoną wyjątkową kopertą z oszlifowanego kryształu Swarovskiego oraz wskaźnikiem fazy księżyca.

W zimowej kampanii marka Swarovski inspiruje kobiety, by odważyły się sięgać gwiazd. Bohaterki kampanii, upiększone najatrakcyjniejszymi ozdobami z kolekcji, zakradają się nocą do obserwatorium, aby znaleźć swoje szczęśliwe gwiazdy. Ale to moc kryształów Swarovskiego przyćmiewa gwiazdy i kradnie show.

Zimowa kolekcja marki Swarovski będzie dostępna od października 2019 roku w salonach Swarovski oraz w sklepie internetowym swarovski.com.