Dior i Chanel otworzą swoje butiki w Warszawie?

W Raffles Europejski

Najprawdopodobniej w połowie przyszłego roku będziemy mogli zrobić zakupy w pierwszych butikach marek Chanel i Dior. Oba luksusowe miejsca mają pojawić się pod równie ekskluzywnym adresem.

Nie będzie to pierwszy butik Chanel wcale w Polsce, ale pierwszy z najnowszą kolekcją ubrań. Do tej pory marka otworzyła swój sklep z rzeczami do dbania o cerę w warszawskiej Galerii Mokotów. Tam znajduję się również pierwszy w kraju Beauty shop marki Dior.

Otwarcie w przyszłym roku butików w Raffles Europejski wydaje się naturalnym rozwojem sieci sprzedaży. To dobrze, że nasz rynek ma zostać doceniony. Tym bardziej, że na dobra luksusowe z roku na rok wydajemy co raz więcej. W 2018 r. liczba Polaków, z miesięcznymi zarobkami ponad 7,1 tys. zł brutto, przekroczyła 1,4 mln osób, a ich łączne dochody wyniosły aż 319 mld zł. 

Nowy rejon luksusowych sklepów, pozwoli też na ożywienie nieco zapomnianego połączenia Nowego Światu z Pl. Piłsudskiego, gdzie w butiku Redford&Grant znajduje się m. in. corner marki Christian Dior.