Hotel dla niektórych to "drugi dom". Szczególnie dla tych co często podróżują. Dzięki sieci hoteli PURO, której gościnność i otoczenie są najważniejsze - to możliwe. Już od samego wejścia zaprasza nas do pochłonięcia jego historii i rozgoszczenia się w jedynym kinie hotelowym w mieście - Cinema Paradiso.

PURO Łódź Centrum

Hotel dla niektórych to „drugi dom”. Szczególnie dla tych co często podróżują. Dzięki sieci hoteli PURO, której gościnność i otoczenie są najważniejsze – to możliwe. Już od samego wejścia zaprasza nas do pochłonięcia jego historii i rozgoszczenia się w jedynym kinie hotelowym w mieście – Cinema Paradiso.

Każdy z pokoi w hotelu ma swój wyjątkowy charakter. Różnią się dodatkami i wyborem designerskich grafik, które zostały zaprojektowane przez polskich grafików – w tym Dominika Tarabańskiego. Tablety znajdujące się w pokojach pozwalają wykonywać międzynarodowe połączenia oraz zarządzać temperaturą, czy oświetleniem.

Gdy już się wyśpimy, odwiedzamy Spirit Bar, który znajduje się na ostatnim piętrze w hotelu. Z jego panoramicznych okien i tarasu rozprzestrzenia się widok na panoramę Łodzi w tym na pobliski odrestaurowany własnie Pałac Poznańskich. W każdy piątek, od godziny 19.00 hotel zaprasza na wspólne słuchanie płyt winylowych. Można też puścić coś ze swoich zbiorów, a dla fanów jogi nie będzie nic przyjemniejszego niż poranne ćwiczenia na dużym tarasie.

Hotel PURO Łódź Centrum to także możliwość regeneracji i sił i pełnego odpoczynku. W Prisma SPA, które znajduje się obok Spirit Bar-u, możemy doświadczyć pełnego relaksu. Mamy do dyspozycji nie tylko saunę z widokiem na Łódź, ale również możliwość skorzystania z zabiegów jak różnego rodzaju masaże. Odnowa biologiczna opiera się na używaniu tylko wysokiej jakości i co ważne wegańskich kosmetyków polskiej marki.

Dla osób, które podróżują w celach biznesowych przygotowano strefę sal konferencyjnych. Do dyspozycji gości pozostają sale konferencyjne z widokiem na panoramę Łodzi, wyposażone w meble od najbardziej renomowanych światowych marek i nowoczesny sprzęt oraz wcześniej wspomniane kameralne Cinema Paradiso.