Maja Sablewska x Gabriella

Styl, pasja i rozwój – menadżerka gwiazd, stylistka i kreatorka wizerunku Maja Sablewska rozpoczęła właśnie współpracę z polską marką Gabriella. Autorka programów „Sablewskiej sposób na modę” i „SOS – Sablewska od stylu”, specjalistka od metamorfoz i oryginalnych stylizacji, czym nas zaskoczy tym razem?

 „Z marką Gabriella w pełni zgadzamy się na temat przyszłości mody w Polsce i na świecie. Zdajemy sobie sprawę, że przemysł odzieżowy musi zwolnić, a moda sama w sobie powinna reprezentować najwyższą jakość abyśmy mogli czerpać z niej właściwe wartości”. 

Maja Sablewska

Gabriella to polska, rodzinna firma pończosznicza z Łodzi, miasta o włókienniczej historii. Łączenie technologii z kreatywnością i popartej doświadczeniem wiedzy z najnowszymi trendami stanowi codzienne wyzwanie marki. Nadrzędnym celem jest jednak kobieta – jej komfort i samopoczucie.

Najwyższa jakość, perfekcyjne wykonanie i dbałość o detale charakteryzuje wszystkie produkty Gabrielli. Marka pragnie inspirować i kształtować gusta kobiet. W realizacji tej misji od teraz, jako oficjalna ambasadorka, pomagać jej będzie Maja Sablewska.

Nawiązanie współpracy zbiega się w czasie z komunikacją nowej kolekcji marki Gabriella now!, szczególnie polecanej przez Sablewską, która doceniła zarówno jej proekologiczny zamysł, jak i komfort rajstop oraz ich wykonanie.